zakup mp3/mp4

Kaka356

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2007
Posty
100
Kolega poprosił żeby to tu wstawić, bo tokena nie idzie przepisać w rejestracji (fail!) xD
Kod:
Witam
Planuję zakup nowego odtwarzacza mp3/mp4
I teraz moje pytanie co wybrać? 
Do wydania mam 300zł( +- 50zł)

Czego oczekuje po produkcie:
- dobrej jakości odtwarzanej muzyki
- wyświetlania okładek płyt
- łatwego sterowania
- wysokiej jakości wykonania odtwarzacza
- jeśli to ma być mp4 to żeby nie było problemów z konwertowaniem filmów lub duza liczba odtwarzanych formatów.
- jakieś fajne opcje
- możliwość ustawienia tapety i wyświetlanie godziny
- min. 4gb pamięci


Pisać konkretny model + link do np. aukcji na allegro albo jakiejś stronki ze sprzętem oraz swoje "+" i "-"


Prze okazji ja upatrzyłem sobie taki odtwarzacz: Pentagram EON Cineo 4/8gb lub Creative Zen 4gb. Słyszałem od znajomych, że na allegro można upolować całkiem tanio iPoda Touch 2g?
Co wybrać proszę o porady 

Pozdro,
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Ja osobiście polecam Creative Zen'y, wg. mnie najlepszej jakości dźwięk i nie tak astronomicznie drogie jak iPod (ktory poza tym jest szajsem). Także funkcjonalnością oraz użytymi matriałami są na bardzo zadowalającym poziomie.
 
K

Khalt

Gość
Zen'a używam. Nie narzekam. Bardzo dobry. Też polecam (głównie z tych samych powodów, które wymienił THC Flow)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
W sumie wymagania wygórowane do kwoty. Co do jakości to produkty apple wywiązują się świetnie z zadania. Zastanów się czy to nie muzyka jest najważniejsza. iPod shuffle idealne rozwiązanie dla sportowców choć nie posiada tych cech których oczekujesz. Jakość dźwięku jest o niebo lepsza od innych odtwarzaczy w tej półce cenowej. Uwaga na podróbki. Jeśli kupisz inny tani produkt z multum opcji to zainwestuj drugie tyle w słuchawki ;/ ... 90% odtwarzaczy mp4 nimi nie jest więc wiesz...
Ale jak lans to lans... ehh...
 

Mo4x

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2005
Posty
704
Ja używam tego już od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Żadnych problemów.



creativemuvov100c4.jpg
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Ogólnie Creative wymiata jeśli chodzi o playery, co innego ze słuchawkami które są nie najlepszej jakości i większość modeli charczy przy podbiciu basów. Ale ja to jestem ja i do mp4 wiekości karty kredytowej używam pełnych słuchawek z 3 metrowym kablem i przejściówką z big jack na mini która jest z oryginalną wtyczką dłuższa od samego odtwarzacza
<


Co do MuVo, zgadza się dobry odtwarzacz, ale stary i w tej chwili lepiej popatrzeć za MP4 typu ZEN który nie jest jakoś strasznie drogi.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Używam tego samego odtwarzacza co Mo4x, czyli Creative MuVo 1GB i spisuje się świetnie
<

Do tego mam słuchawki Sennheiser'a za jakieś ~120 zł i muszę przyznać, że z jakości całego kompletu jestem bardzo zadowolony.

Czasami tylko pojemności brakuje, jak trzeba zgrać jakieś sety na imprezę, ale ogólnie - bardzo polecam.
 
Do góry Bottom