⁉️ Hacker Exposure Check

🐴 haker.com.pl

🟦 THC
🖊️ 00:19 10-12-2004
Hacker Exposure Check
Description:
Tests your TCP ports for unauthorized Internet connections.
WARNING! Unauthorized persons can make connections to your computer. This means your computer and data are not safe from hackers. To learn more about why you are at risk

Ktoś hackuje mój komputer?
🟦 czas
🖊️ 13:41 14-12-2004
Zainstaluj:
- antywirus
- firewall
- intrusion detection system (może być zamiennie z w/w, bo są rożne mankamenty dot. konfiguracji fw i ids)
- czytaj bugtraq, albo jakąś grupę dyskusyjną dot. bezpieczeństwa Windows (bo pewnie Windows masz)
- instaluj aktualizacje
🟦 SZKOD[nick]
🖊️ 13:01 01-01-2005
Z tego co wkleiłeś wcale tak nie wynika ;] Robiłeś jakiś test czy coś i masz wyniki, że jesteś łatwym celem ataku czy bla bla bla.... Z resztą po co ktoś miałby się do Ciebie włamywać?
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.com.pl oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki oraz politykę prywatności.