📘 Czy warto kupić książkę o C++?

🐴 haker.com.pl

🟦 LAMHAC
🖊️ 21:44 24-03-2006
Witam Was :)
Mam pytanie czy opłaca się kupić książkę o C++?
(http://helion.pl/ksiazki/cpelha.htm)

W tym języku jestem ciemny na maksa :D
Kupić czy nie kupić i jakie są wady i zalety tej książki.
Jak możecie, to też napiszcie :)
🟦 pkoper
🖊️ 22:32 24-03-2006
Ja zaczynałem od Sztuka programowania w C++, ale jest to trudne na początek. Teraz gryzę Symfonia C++.
Pozdrawiam.
🟦 LAMHAC
🖊️ 16:07 25-03-2006
Dzięki za pomoc.
🟦 rapid7
🖊️ 18:19 07-10-2006
Ja polecam na początek Symfonia C++ (sam się z niej uczyłem), a jako kontynuację polecam Pasja C++.
🟦 dzordzi
🖊️ 20:47 07-10-2006
Chciałem kiedyś czytać o C++ z monitora, ale jakoś nie mogłem się przemóc do czytania w ten sposób, bo mi się źle czytało. ;p

Więc na pytanie czy kupić książkę? Odpowiadam: tak! Książki o C++ dla początkujących nie są za drogie (te zaawansowane sięgają ponad 100 zł). Myślę, że wydatek 20-50 zł nie zaszkodzi. Odbije się to tylko na naszej wiedzy. :) Pozytywnie. :)
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.com.pl oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki oraz politykę prywatności.