👽 Zostaliśmy zaatakowani

🐴 haker.com.pl

🟦 mineral
🖊️ 09:28 25-08-2006
Jestem userem na forum http://[wycięte].com/. Przed kilkoma dniami zostaliśmy zaatakowani przez tureckich hakerów. Przejęli konto jedynego administratora forum i teraz pomału niszczą nasze forum! Najlepiej by było gdyby znalazł się chętny, który odzyskał by dla nas kontrole nad forum, bo sami się na tym nie znamy.
Za wszelka pomoc będziemy wdzięczni.

Tak jak pisałem, nie bardzo się na tym znam, więc jeśli o coś pytacie to róbcie to proszę w możliwie najprostszy sposób!
Weszli na konto admina, zablokowali PW, niszczą zawartość poszczególnych działłw, zrobili przekierowania na http://www.[wycięte].org/. W ogóle forum działa bardzo źle, nie można się zalogować albo jest to bardzo utrudnione.
To na prawdę dla nas nie jest śmieszne i jeśli ktoś mi nie wierzy, to mogę dać kontakt z modami, bo niestety od admina jesteśmy odcięci...
🟦 eax
🖊️ 11:03 25-08-2006
https://incydent.cert.pl/
🟦 M1ch00
🖊️ 15:23 25-08-2006
Zgłaszasz przestępstwo, kontaktujesz się z właścicielem serwera (musisz być właścicielem konta) i prosisz o wgranie ostatniego backupu (kopii zapasowej) bazy danych.
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.com.pl oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki oraz politykę prywatności.