🦠 Witryny antywirusów nie działają

🐴 haker.com.pl

🟦 Zedd
🖊️ 22:34 03-03-2009
Witam,
Mój problem jest następujący:
Nie mam pojęcia dlaczego, ale moja sieć nie chce łączyć się ze stronami takimi jak:
http://www.pandasoftware.com/
http://security.symantec.com/
i innymi międzynarodowymi stronami antywirusów.
To nie może być problem komputera, ponieważ sprawdzałem to na laptopie oraz na stacjonarnym i obydwa nie chcą się połączyć. :/
🟦 The
🖊️ 09:03 04-03-2009
Spróbuj połączyć się przez proxy.
🟦 adikx
🖊️ 11:52 04-03-2009
Znajdź plik:
C:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts i otwórz go notatnikiem.

Zostaw tylko wpis:
127.0.0.1 localhost

Resztę usuń, gdyż wirusy często blokują strony z AV.
🟦 Zedd
🖊️ 15:03 04-03-2009
Usunąłem tak jak napisałeś i chyba działa... ale tam były tylko linijki danych z # na początku, a jak dobrze wiem w linuxie traktuje się te linijki z # jako komentarz. Zgadza się? Zaraz pobiorę Pandę i zobaczymy czy będzie się aktualizować ;> Dzięki :)
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.com.pl oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki oraz politykę prywatności.