🤖 Układy scalone (programowanie)

🐴 haker.com.pl

🟦 pioncz
🖊️ 15:45 06-04-2009
Witam,
Chciałbym zabrać się za układy scalone i programowanie ich w jakimś języku. Nie wiem nic, ani co powinienem posiadać, ani co powinienem umieć. Zna ktoś jakieś książki, fora, cokolwiek o tej tematyce?
Proszę o pomoc.
🟦 Legalnl
🖊️ 16:12 06-04-2009
W sumie to ja też kiedyś chciałem się zabrać za programowanie mikrokontolerów.
Programuje się je w Asemblerze i w języku C. Koszt takiego mk to około 50 zł. Do tego trzeba mieć też programator pod usb za około 30 zł i aplikacje do programowania mikrokontrolerów,

http://www.elportal.pl/ea/asm_avr.html
http://avr.elektroda.eu/
🟦 skynet1248
🖊️ 16:12 06-04-2009
elektroda.pl dział mikrokontrolery
mikrokontrolery.net
🟦 pioncz
🖊️ 16:16 06-04-2009
Dzięki chłopaki :)
Zabieram się zaraz do czytania.
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.com.pl oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki oraz politykę prywatności.