✍🏻 Jak poprawić swój styl wypowiedzi?

🐴 haker.com.pl

🟦 RobertG
🖊️ 20:58 07-05-2011
Co zrobić, by pisać lepiej, tzn. w lepszym stylu, tak, by lepiej przekazać to, co chce się powiedzieć? Z tego, co wiem, to ludzie polecają dużo czytać i pisać (np. pamiętnik). Znacie jakieś inne pomysły?

Nie chciałem zaśmiecać innego tematu w tym dziale, więc założyłem osobny wątek.
🟦 widmo17
🖊️ 22:19 07-05-2011
Teoretycznie czytanie książek bardzo wzbogaca słownictwo, więc to dobra rada. O pisaniu pamiętników nic nie wiem.
🟦 dodoxx6
🖊️ 22:40 07-05-2011
Na pewno czytanie.
Pisanie - podobno tak. Słyszałem też o uczeniu się ciekawych tekstów na pamięć, czy to skuteczne? Nie wiem. Nie zaszkodzi.
Ważne jest też, aby ciekawie mówić, nawet w zwykłej rozmowie.
🟦 RobertG
🖊️ 12:33 08-05-2011
Co do prowadzenia sporów, to bardzo dobrą lekturą jest Erystyka, czyli sztuka prowadzenia sporów.
Wszystkie treści umieszczone na tej witrynie są chronione prawem autorskim. Surowo zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zawartości tej witryny bez zgody autora. Wszelkie opublikowane tutaj treści (w tym kody źródłowe i inne) służą wyłącznie celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Właściciele tej witryny nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów dostępnych w witrynie. Użytkownik tej witryny oświadcza, że z zamieszczonych tutaj danych korzysta na własną odpowiedzialność. Wszelkie znaki towarowe i nazwy zastrzeżone zostały użyte jedynie w celach informacyjnych i należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli. Korzystając z zasobów witryny haker.com.pl oświadczasz, że akceptujesz powyższe warunki oraz politykę prywatności.