Online: 0x0639 (1593)

📼 Jak zostać hakerem?
Dla początkujących


djmentos
17:25 29-09-2008
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (17 lipca 2008 o godz. 13:40:31) przez djmentos
Zapraszam do obejrzenia. Polecam.
http://www.youtube.com/watch?v=7xZe7xzafms

haker.com.pl

hxv
11:56 12-11-2008
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (17 lipca 2008 o godz. 13:42:35) przez hxv
Dobre, to powinno być w regulaminie!

haker.com.pl

Kacpi
13:29 22-08-2008
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (22 sierpnia 2008 o godz. 13:29:07) przez Kacpi
Świetne. xD

haker.com.pl

amex
22:25 25-08-2008
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (22 sierpnia 2008 o godz. 14:56:02) przez amex
Rotfl.. niezłe ^^

BTW. Nie ma to jak laptop z osobną klawiaturą. xD

haker.com.pl

Kopaczka92
15:11 22-08-2008
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (22 sierpnia 2008 o godz. 15:11:22) przez Kopaczka92
Haha xD
Dobre ;p

haker.com.pl

adikx
11:52 04-03-2009
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (22 sierpnia 2008 o godz. 15:58:17) przez adikx
Mi się wydaje, że już to wcześniej udostępniałeś na HCP.

Ale i tak booomba.

haker.com.pl

The
09:03 04-03-2009
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (24 sierpnia 2008 o godz. 18:59:30) przez The
Może po obejrzeniu tego filmu początkujący oszczędzą nam pytań typu:
Jak się włamać na onet.pl? xD

haker.com.pl

Michtus
19:10 24-08-2008
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (24 sierpnia 2008 o godz. 19:10:33) przez Michtus
Hehe, niezłe. Ale koleś miał pomysł.

haker.com.pl

grzonu
06:34 23-04-2011
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (24 sierpnia 2008 o godz. 22:16:38) przez grzonu
Mnie najbardziej podoba się:
piszesz tysiące linii kodu ... zer i jedynek etc.
A jak się przyjrzeć to gada na EKG  (albo mnie oczy mylą).

haker.com.pl

hxv
11:56 12-11-2008
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (24 sierpnia 2008 o godz. 22:19:51) przez hxv
To jest kurs dla POCZĄTKUJĄCYCH, oni nie wiedzą, że to ekg, a przez Twoje komentarze wszystko się sypnie. Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie w końcu ten program do włamań przez IP opublikować, bo się dowiedzą, że naprawdę istnieje, a my tylko wkręcamy...

haker.com.pl