Online: 0x0FD6 (4054)

👋🏻 HCP Pożegnanie
#haker.com.pl


Achates
21:51 02-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (02 grudnia 2013 o godz. 21:51:53) przez Achates
Witam,
Dziś po 12 latach przestałem być właścicielem haker.com.pl, jest to mój ostatni post jako administratora forum, z tym zamiarem nosiłem się od dawna.
Chciałem podziękować wszystkim użytkownikom, moderatorom, byłym, obecnym, administratorom (aniolkowi-tasmanskiemu i proximie), za ogromną ilość pracy jaka włożyli w to forum.

12 lat to sporo czasu, jeszcze raz chciałem wszystkim serdecznie podziękować za te lata spędzone tu...

Pozdrawiam, Achates.

PS. od jutra czasowo forum może nie działać, z powodu przenoszenia na inny serwer nowego właściciela i administratora.
Ten wpis jest wartościowy dla 7 i więcej użytkowników

haker.com.pl

Do4Got
22:56 02-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (02 grudnia 2013 o godz. 22:56:54) przez Do4Got
Grubo :(
Cóż... Mam nadzieję, że nowy administrator będzie zarządzał forum równie dobrze.
Pozdrawiam.

haker.com.pl

kanar123
06:12 03-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (03 grudnia 2013 o godz. 06:12:55) przez kanar123
Dzięki Achates, jak coś to wiesz gdzie mnie szukać ;] Ave! i powodzenia!

haker.com.pl

Tadeusz Fantom
06:19 03-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (03 grudnia 2013 o godz. 06:19:19) przez Tadeusz Fantom
Może mało tutaj pisałem, ale już od dość dawna byłem. Mam nadzieję, że jednak forum przetrwa pod nowymi rządami...
Pozdrawiam Cię Achates.

haker.com.pl

boyka
08:50 03-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (03 grudnia 2013 o godz. 08:50:32) przez boyka
Witam,
Forum będzie dalej działało - jeśli macie jakieś propozycje zmian, proszę pisać do mnie.
Pozdrawiam, Paweł.

haker.com.pl

roxavunia
10:09 03-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (03 grudnia 2013 o godz. 10:09:38) przez roxavunia
Smutno się zrobiło.
Powodzenia Achates, trzymaj się... :)

haker.com.pl

RYNIEK
18:52 03-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (03 grudnia 2013 o godz. 18:52:03) przez RYNIEK
Skąd ta decyzja? Dlaczego? Czy dowiemy się prawdy?

haker.com.pl

Dark Smark
19:11 03-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 6 lat temu (03 grudnia 2013 o godz. 19:11:09) przez Dark Smark
To był zamach :D

haker.com.pl