Online: 0x0655 (1621)

🧹 Porządkowanie systemu Windows
Dla początkujących


Zebra
22:34 15-08-2006
Zobacz profil
 Napisane 14 lat temu (15 sierpnia 2006 o godz. 22:34:40) przez Zebra
Jestem ciekaw czym porządkujecie system z niepotrzebnych plików, wpisów w rejestrze, tymczasowych plików itd.
Ja używam do tego trzech narzędzi: CCleanera, jv16 PowerTools i EasyCleanera

Mam nadzieję, że temat nie zostanie zlikwidowany.

haker.com.pl

jackal_21
07:37 16-08-2006
Zobacz profil
 Napisane 14 lat temu (16 sierpnia 2006 o godz. 07:37:33) przez jackal_21
Ja sprawdzam z wirusów i nie potrzebnych plików tymi programami:
CCleaner
Ad-aware
ZoneAlarm
nieraz mks on-line
i jest jeszcze program nie wiem jak się nazywa light coś tam, który działa podobnie jak polecenie msconfig.
A czego nie usuną te programy to usuwam ręcznie te pliki, których wcześniej nie było i wiem, że są niepotrzebne.

haker.com.pl

Bercik
16:03 16-08-2006
Zobacz profil
 Napisane 14 lat temu (16 sierpnia 2006 o godz. 16:03:05) przez Bercik
RegCleaner [ten stary]
Spybot
CCleaner
Odkurzacz [nie aż tak regularnie, ale od czasu do czasu]

Temat można przykleić, każdy sobie wybierze jakieś aplikacje.

haker.com.pl

eax
13:39 17-06-2009
Zobacz profil
 Napisane 14 lat temu (16 sierpnia 2006 o godz. 17:57:26) przez eax
- Funkcja Oczyszczanie dysku
- RegEdit
- Defragmentator dysków

haker.com.pl

3nc0re
20:46 16-08-2006
Zobacz profil
 Napisane 14 lat temu (16 sierpnia 2006 o godz. 20:46:19) przez 3nc0re
Ja uzywam tych:
Registry Mechanic 5.2
RegCleaner
WinSysClean 2005
Advanced WindowsCare

haker.com.pl

redi93
16:51 05-11-2006
Zobacz profil
 Napisane 13 lat temu (05 listopada 2006 o godz. 16:51:13) przez redi93
Ja używam:
RegEdit - jak ktoś już wspomniał
Systemowy defragmentator dysku
Kaspersky ;]
Systemowe oczyszczanie dysku

haker.com.pl

Alliata
15:04 25-11-2007
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (25 listopada 2007 o godz. 15:04:11) przez Alliata
Ja używam całego arsenału programów do czyszczenia i optymalizowania. Ale nie ma to jak ręczne sprzątanie. Regedit i jedziesz.
Nie wymieniam, bo nie chce mi się tylu programów ile mam.

haker.com.pl

Dark Smark
19:11 03-12-2013
Zobacz profil
 Napisane 12 lat temu (25 listopada 2007 o godz. 15:06:16) przez Dark Smark
-Defragmentator dysków
-CCleaner
-Spybot Search & Destroy
-EasyCleaner
-Ad-aware SE

haker.com.pl

Zergi
21:26 25-11-2007
Zobacz profil