Łączenie kilku plików w jeden

kuzyn123

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2012
Posty
2
Miało nie być o Tibii ale jednak będzie.
Ma ktoś dobry i sprawdzony sposób na łączenie kilku plików w jeden .exe? Ma to zapobiec wykradaniu grafik a pliki, które trzeba połączyć to:

exe.
.spr
.dat
.pic


.exe wymaga tych plików do uruchomienia, można to robić Moleboxem i tak dalej ale myśle, że zbyt oklepany program. Macie jakieś inne?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Sadze ze po wygooglowaniu frazy binder znajdziesz duzo programow ktore spelnia Twoje wymagania. Chcesz zeby binder byl niewykrywalny czy nie ma to znaczenia? W drugimy przypadku mozesz uzyc programow sprzed kilku miesiecy\lat posprawdzaj rozne i wybierz odpowiedni dla Ciebie :)

Pozdro.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Czy na pewno binder? Co prawda binder łączy wszystkie pliki w jeden, ale po uruchomieniu tego jednego pojawi się problem z uruchomieniem np. (*.spr). Wydaję mi się, że zostanie wyświetlona informacja "Otwórz za pomocą...".
 

SoulsSeller

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2012
Posty
5
W takim wypadku najlepiej po prostu go sprawdzić :) zostały podane dwie niezłe możliwości (ja innej nie wykombinuję), więc co za problem poświęcić kilka minut na drobny test...
 

kuzyn123

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 31, 2012
Posty
2
W sumie źle się wyraziłem. Z tego co wyczytałem to jak wpiszę tylko binder to złączy mi wszystkie pliki w jedno .exe i nic się nie uruchomi.
A ma być tak, że w rzeczywistości uruchamią się .exe, który potrzebuje reszte plików do działania i ma się on uruchamiać bez problemów od razu.

Da się jakoś ukryć te pozostałe pliki poza np. MoleBoxem?
 

seidan

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 12, 2009
Posty
5
Wiem o co Ci chodzi pamiętam coś takiego w pokemon-online gdzie ludzie bardzo długo nie mogli sobie poradzić z wypakowanie grafik.
Tibia.spr był tak naprawdę tylko plikiem fake który zawierał jakieś bzdury a klient działał bez wszystkich plików wystarczyło skopiować exe.
Oczywiście polakom długo nie zajęło złamanie jakiś śmiesznych brazylijskich zabezpieczeń.

Poczytaj o tym :

http://tibia.net.pl/threads/377883-Jak-spakować-klienta-MoleBox-em

Oczywiście jak już uzyskasz jakiś plik .exe możesz go zacryptować w jakiś sposób algorytmem znanym tylko Tobie co uniemożliwi jego wypakowanie :)

// Oj przepraszam byłem zbyt leniwy i nie przeczytałem ostatniego postu chociaż może Ci on troche pomoże.
 
Do góry Bottom