Łączenie z internetem w Lenovo G550LW

krz90

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2012
Posty
1
yo,

mam taki problem z moim laptopem. Zakupiony w sklepie komputronik.pl, chyba już nie mają ich na składzie. Otóż problem jest taki, że po włączeniu laptopa, zalogowaniu się na konto internet (wifi, neostrada livebox niestety) nie włącza się od razu. Najpierw wyświetla brak połączenie, później niby wczytuje, wczyta, jest błąd (wykrzyknik na ikonce sygnału), dopiero po kilku minutach się włącza. Czasem kiedy się nie połączy, klikam 'napraw' i naprawia pokazując komunikat, że coś jest nie tak z konfiguracją IP (niestety nie jestem w stanie teraz podać dokładnej treści). Kiedy jestem w szkole i próbuję się połączyć bez skutku, a więcej niż 1 sieć jest w zasięgu, to tego błędu nawet nie naprawie i siedzę jak kołek resetując laptopa, aż się dobrze połączy.

Kupowałem dwa takie laptopy za jednym razem i w drugim nie ma takie problemu: logowanie -> internet połączony w kilka sekund. W czym problem? Bo nie powiem, jest to strasznie irytujące, kiedy łączę się z siecią przez 10 minut. Jeśli nie podałem jakiejś ważnej informacji to przepraszam, ale nie mam pojęcia co tu może być ważne.

pzdr
 
Do góry Bottom