Łączność z Centrum SMS ?

dawal

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2008
Posty
26
czy da sie w jakis sposob jakims programikiem polaczyc przez internet z centrum sms i zobaczyc wczesniej niz na komorce smsa ktory idzie na moj numer ?
czy w ogole jest jakis program by polaczyc sie z centrum sms ?
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Nie jestem pewien ale chyba żeby się połączyć i odbierać sms'y niezbędna jest karta SIM. Masz jedną kartę więc chyba nic nie wykombinujesz (albo na telefon albo podpiąć kartę przez telefon do PC).
 

dawal

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2008
Posty
26
Nie jestem pewien ale chyba żeby się połączyć i odbierać sms'y niezbędna jest karta SIM. Masz jedną kartę więc chyba nic nie wykombinujesz (albo na telefon albo podpiąć kartę przez telefon do PC)
no chodzilo mi o to ze mam podlaczony telefon do PC kablem tylko chce sie polaczyc jakos z centrum sms tylko jak ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dawal

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2008
Posty
26
wiem ze sa programy do wysylania i odbierania smsow przy podlaczonym telefonie do PC i takich uzywam, ale chodzi mi o to czy jest jakis program zeby sie polaczyc bezposrednio z centrum sms bo jak wiadomo internet jest szybszy od drogi radiowej i chcialbym sie z centrum sms polaczyc
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Zdaje mi się, że nie da się podłączyć do tego centrum sms z zewnątrz, odbieranie jest chyba możliwe tylko z sieci czyli po podłączeni przez kartę sim.
 

dawal

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2008
Posty
26
Zdaje mi się, że nie da się podłączyć do tego centrum sms z zewnątrz, odbieranie jest chyba możliwe tylko z sieci czyli po podłączeni przez kartę sim
. a moze da sie otrzymywac i wysylac smsy droga internetowa a nie radiowa ? oczywiscie z podlaczonym telefonem do komputera
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Możesz się podłączyć przez telefon do internetu i wtedy pobierać SMS'y. 'Droga radiowa' to tylko typ połączenia z internetem. W telefonii komórkowej stosuje się połączenie radiowe (nie wiem czy tak to się fachowo nazywa), nie połączysz się używając swojego 'domowego' połączenia bo zostanie (a przynajmniej powinno zostać) zablokowane.
 
Do góry Bottom