Łamanie hasła do poczty internetowej metodą słownikową.

Status
Zamknięty.

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Albo nie można otworzyć słownika albo nie można stworzyć pliku z wynikami (co nie znaczy, że hasło zostało znalezione).
 

mariusz2xy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2011
Posty
13
Niestety program nie działa podczas sprawdzania, na pozycji 14 w słowniku ustawiłem moje hasło do testowo stworzonego konta i po połączeniu nic... Na dodatek potrzebne były by słowniki których nikt jeszcze nie stworzył czyli losowe kombinacje znaków lub słowa + cyfry;0
 

arcchie

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2011
Posty
2
Na poczta.o2.pl nie dziala, nawet po zmianie w kodzie portu na 587. Moze cos jeszcze mozna zmodyfikowac?
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Na poczta.o2.pl nie dziala
Działa, 10 minut temu sprawdzałem. Coś źle ustawiasz.
Niestety program nie działa podczas sprawdzania, na pozycji 14 w słowniku ustawiłem moje hasło do testowo stworzonego konta i po połączeniu nic...
Jak wyżej. (lub jak niżej ;p)
Na poczta.wp.pl też nie działa
Na wp.pl nie działa bo program działa na innym porcie. (tu jest mój błąd bo mogłem ustawić wpisywanie portu przy uruchamianiu programu ale podjąłem decyzję, że to może być dla niektórych zbyt skomplikowane)
 

asiexx69

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2011
Posty
3
Po pierwsze, mam to samo co Ci dwaj kolesie, włączam ten program coś wyskakuje i znika. Możesz krok po kroku opisać jak mam to wszystko zrobić ? Bo chyba jestem zbyt tępa ;/ albo napisz do mnie na gg - 7928518.
Pozdrawiam.
 

mrozek44

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2011
Posty
10
A mógłbys napisać wszystkie serwery poczty jakie obsługuje? bo próbowałem na gmailu i wp
 
Ostatnia edycja:

Argentus

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2011
Posty
2
Witam program ciekawy lecz coś wątpię by serwery pozwalały na tak wiele logowań na sekundę, więc ponawiam pytanie kolegi:
jak to jest z zabezpieczeniami typu ograniczenie liczby połączeń w czasie ? Wątpię by taki Gmail lub o2 pozwalał sobie sprawdzać tyle ilości haseł na sekundę.
 

bakusqadpl

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2009
Posty
4
Witam mam problem nie mogę uruchomić programu ciągle wywala mi komende "System nie może odnaleźć określonej ścieżki"
proszę o pomoc.
 

Namakazis

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2011
Posty
8
MAM PROBLEM TAKI JAK NIEKTÓRZY KOLEDZY. MIANOWICIE ODPALAM WYSKAKUJE COŚ I SZYBKO ZNIKA< napisałem capslokiem ponieważ nie wiem jesteście ślepi że nie widzicie poprzednich zapytań!?
 

bakusqadpl

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2009
Posty
4
MAM PROBLEM TAKI JAK NIEKTÓRZY KOLEDZY. MIANOWICIE ODPALAM WYSKAKUJE COŚ I SZYBKO ZNIKA< napisałem capslokiem ponieważ nie wiem jesteście ślepi że nie widzicie poprzednich zapytań!?

Proponuję przeczytać całego posta jest opisane jak go uruchomić.
Uruchamia się go przez WIERSZ POLECAŃ cmd
Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedz na mojego posta.
 

bakusqadpl

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2009
Posty
4
Czy ktoś może pomuc w rozwiązaniu problemu z uruchomieniem aplikacji? Może to wina systemu ja mam Win7 64bit i komunikat "System nie może odnaleźć określonej ścieżki"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom