Łamanie hasła do poczty internetowej metodą słownikową.

Status
Zamknięty.

Namakazis

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2011
Posty
8
Doszedłem jeszcze dalej... rozwiązałem 2 problemy to i pojawił się trzeci a mianowicie: nie jest rozpoznawalny[...] plik wsadowy lub program wykonywalny.

ps. Nie wpisałem cd przed kodem podawanym przy pierwszym poście.

Nadal potrzebuje pomocy z tym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mia1984

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2011
Posty
1
chyba nie działa na gmail.
w każdym razie wyskakuje ERROR:Connect. dał ktoś rade na gmaila??
 

martinrb

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2011
Posty
2
Witam. Muszę odtworzyć hasło do poczta.o2.pl. Obecnie tlen wymaga łączności na porcie 587 (bez szyfrowania) - trzeba zmienić port w kodzie programu. Zmieniłem, ale na C++ się nie znam. Zainstalowałem Dev_c++ kompilator i wywala mi błędy podczas kompilacji:
devcpp_zrzutekranu.gif

Pomóżcie proszę jak to skompilować, żeby działało na nowym numerze portu. Sprawa dla mnie pilna :) kobieta zapomniała hasła do poczty, bo było zapamiętane w przeglądarce... odtworzyć przez odzyskiwanie hasła nie można bo wywala błąd że zły rok urodzenia, a ja dostaję zrąbkę, że podobno się trochę znam na kompach - a nie potrafię prostej rzeczy - odzyskać hasła :>
Pozdrawiam.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Opcje Projektu (Alt+P [ostatnia ikona na pierwszym toolbarze]) > Parametry > [Konsolidator]Dodaj Plik > Dev-Cpp\\lib\\libws2_32.a (katalog z dev-cpp).
W sumie to mogłem od razu to zaimplementować żeby problemów nie było...
 

farfan

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2011
Posty
1
Albo nie można otworzyć słownika albo nie można stworzyć pliku z wynikami (co nie znaczy, że hasło zostało znalezione).

Mam ten problem: error: infile/outfile Pierwsze wykluczam. Słownik jest w katalogu jak w instrukcji w pierwszym poście, więc czy da się na to coś poradzić, żeby ten błąd nie wyskakiwał?
 

martinrb

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2011
Posty
2
Dziękuję bardzo :) skompilowało się... zaraz będę testował z różnymi slownikami. Pzdr.
 

niebieski.aniolek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 6, 2011
Posty
1
witam . potrzebuje pomocy. wyświetla mi sie "System nie może odnaleźć określonej ścieżki".... co robić?? nie umiem sobie z tym dalej poradzic prosze o pomoc. kontakt na gg 6119490
 

malakka

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2011
Posty
1
Testuje ten program na własnym mailu (gmail). Do słownika wpisałem kilka losowych haseł + prawdziwe do mojej poczty. Jednak gdy odpalam program wyświetla się tylko Contected i program stoi w miejscu. Testowałem nawet dla jednego wpisu w słowniku czyli tylko prawdziwego hasła i to samo się dzieje.
 
Ostatnia edycja:

Mysliwyyy

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2011
Posty
6
pobrać mi się udało :)
wpisałem w wierszu poleceń to co sugeruję - discovery44 - ale wyskakuję ERROR: connect
???
próbuję dostać się do op.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom