Łamanie hasła do profilu gg - bruteforce - jak?

pankracy23

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 14, 2011
Posty
5
Witajcie.
Temat nawiązuje do podczepionego postu Cybera odnośnie łamania hashu hasła profilu gg. Nie ukrywam że raz mi pomógł, drugi raz stronka zawiodła, brak hasła w bazie... Pojawiły się tam głosy odnośnie łamania hasła metodą bruteforce ale brak dalszych szczegółów. Wiem, że to kłopotliwe i może długo zając, ale chcę spróbowac. Szukałem trochę na necie ale większośc informacji to zwykłe śmieci. Podejrzewam, że na tym forum ktoś będzie mógł mi pomóc (jaki program, stronka, lub chocby info jakieś żebym sobie poszukał). Z góry Wam dzięki.

Pozdrawiam

PS. czy na podstawie hasha z profileBasic jestem w stanie oszacowac jakoś ile znaków ma właściwe hasło? albo czy składa się wyłącznie z liczyb, czy tylko z liter czy mix?

Dobra, program juz znalazlem (cain i abel). Lamanie hasla przy zalozeniu 7 liter dlugosci jest jeszcze realne - 5 godzin. Powyzej to juz kilkanascie dni w najlepszym przypadku - to odpada. Widze w tym programie opcje Two numbere hybrid brute która dodaje 2 cyfry na koncu do róznych haseł - ale jest dostępna tylko dla metody słownikowej. Czy da się ją zastosowac z czystym brute? Chodzi mi o sytuacje np. 8 literowe haslow, 6 bierwszych to na pewno litery a 2 ostatnie cyfry. Mysle ze to znacząco skróciło by łamanie hasła...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzebacztronik*

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2011
Posty
28
daj se siana z brutem, jeżeli nie masz nowej odsłony gg --> gg10 to spokojnie złamiesz hasło do profilu programem ACU ggdecode bądź gg tool - tym złamiesz nawet hasło na serwer.

ps. bawiłem sie niegdys brutem i cainem ale w innym celu i nie polecam tych programów, a na caina i abla uważaj -pobrany ze złej strony nie musi być bezpieczny
 
Do góry Bottom