Łamanie HaseŁ w Windowsie ! +Slowniki

Kayu

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2009
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(Hunter @ 5.02.2006, 23:42) <{POST_SNAPBACK}></div>
lamanie hasel XP za pomoca anetXP (filmik) --> pobierz[/b]
a jak się np. ma dostęp fizyczny do czyjegoś kompa i niezna się passów to można jakoś inaczej?
Boja gdzieś słyszałem że jak się włącza system to tam poprostu kliknąć del. i wyświetli się panel kontrolny noto klikamy change password i zmienia nam passy do tego konta ktore instalowali9śmy na początku windowsa...
<
<
 

Drodgeack

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2009
Posty
1
chcialbym spytac czy ktos z Was bawil sie z "Hairens boot CD ".
Bo znajoma zalozyla haslo na system poprzez "start","uruchom" "syskey" itd... i sie haslo zapomnialo. Nie wie jak to ominac(ja tez nie), tzn jeden znany mi sposob to uzycie wlasnie tego Hairens boot CD, ale za bardzo nei wiem jak sie tym obsluzyc. Nie chcial bym czegos zniszczyc. Moge liczyc na pomoc z Waszej strony? PILNE :(
 

pit76ty`

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 5, 2011
Posty
1
Resetowanie hasła za pomoca przenosnej pamieci USB za darmo!!!

Witam Dzieki przydatny temat

Resetowanie hasła za pomocą USB ? w wiekszosci przypadkow opisywane jest jak odzyskac haslo za pomoca plyty CD, ja znalazlem pare programow ktore dzialaja na USB ale kosztuja od 100lub wiecej. Czy ktos zna darmowy program ktory
mozna zainstalowac na USB, wlozyc do komputera, wlaczyc komputer i zresetowac haslo ? dla admina uzytkownika?
Najlepiej aby program byl darmowy.

pozdrawiam
Piotr
 

Przeszczepy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 26, 2012
Posty
3
Może trochę odkop, ale może komuś się przyda. Linux Live USB Creator - tworzy bootowalny pendrive z livecd.
 

wojt972

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 28, 2012
Posty
7
czy lamanie hasel tym ophcrackiem jest no nie wiem bezpieczne no i czy lamanie hasel w windowsie ... oc przez to macie na myśli czy zlamie nim np. haslo do poczty mamy czy jak?? :D wiem ze te pytania sa na baaaardzo niskim poziomie ale jestem tu nowy i to sa moje początki...
 
Do góry Bottom