Łamanie HaseŁ w Windowsie ! +Slowniki

orion92

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
2
Witam

Skopiowałem na dyskietkę ten plik SAM. Próbowałem go też otworzyć na komputerze z którego pochodził SAM... i wyszło mi coś takiego: hbin  ¨˙˙˙nk, şfkÁ ˙˙˙˙ Đ ˙˙˙˙ ˙˙˙˙x ˙˙˙˙  SAM X˙˙˙sk x x  Ś  €p €    č˙˙˙vk € , cč˙˙˙vk € ! ř˙˙˙ŘB ř˙˙˙ E ˙˙˙nk şfkÁ Đ@ ˙˙˙˙˙˙˙˙ °A x ˙˙˙˙  Operatorzy kopii zapasowych  ˙˙˙nk şfkÁ Đ@ ˙˙˙˙˙˙˙˙ čC x ˙˙˙˙
Replikator č˙˙˙vk € ( cř˙˙˙ĐC č˙˙˙vk € ř˙˙˙đC č˙˙˙vk € ř˙˙˙čF ˜˙˙˙nk şfkÁ Đ@ ˙˙˙˙˙˙˙˙ đB x ˙˙˙˙  U |y t k o w n i c y x˙˙˙nk Ž'_fkÁ Đ@ ˙˙˙˙˙˙˙˙ řB x ˙˙˙˙  F      ő˙˙˙ Ľ M i c r o s o f t S a n s S e r i f ü"ü°ţ ˜#ëw  ő˙˙˙ Ľ M i c r o s o f t S a n s S e r i f đw  € đ    ő˙˙˙ Ľ M i c r o s o f t S a n s S e r i f  ˆűčw ¬ąđw ő˙˙˙a r ( V G A ) ˙  pá





Cały tekst był takiego typu to jest tylko kawałeczek...


Pozdr. orion92

[ Dodano: 07-05-2007, 19:21 ]
Originally posted by GreEnSnake
No to skopiuj na dyskietke plik C:WINDOWSrepairsam i rozszyfruj go na innym kompie, np.: pojdz do kafejki internetowej =]


Jak mam to rozszyfrować??? Za pomocą czego???




Z góry dzięki...
 

orion92

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2007
Posty
2
Witam

Ściągnąłem z internetu program AWPR. Strona ehaker.pl nie działała mi nie wiem czemu... Co do tego programu... nie rozumiem po angielsku i gdyby ktoś używał tego programu mógłby mi językiem łopatologicznym :pPP bo ja innego nie rozumiem :pPP powiedzieć co ja mam dokładnie zrobić? Krok po kroku...

Z góry dzięki

Pozdrawiam-Tomek :faja:
 

Seba 1234

Użytkownik
Dołączył
Maj 26, 2007
Posty
2
Witam

Mój tata złamał mi hasło windowsie xp.Zrobił tak nacisnął alt+crtl+delete zmienił się rodzaj wpisywania i wszystko stamtąd wymazał.I wpisał w nazwe użytkownika "1" i weszedł do komputera.Jak to zablokować mogł mi ktoś powiedzieć.

A co do tego Cain'a to którą wersje? :hmmm:
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
Originally posted by Seba 1234
Witam

Mój tata złamał mi hasło windowsie xp.Zrobił tak nacisnął alt+crtl+delete zmienił się rodzaj wpisywania i wszystko stamtąd wymazał.I wpisał w nazwe użytkownika "1" i weszedł do komputera.Jak to zablokować mogł mi ktoś powiedzieć.

A co do tego Cain'a to którą wersje? :hmmm:

<
napewno dobrze patrzyłeś? :glupek2:
 

wojtal5

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 30, 2007
Posty
1
;)

Witam wydawalo mi sie ze ktos sie pytal moze mi sie tylko wydawalo ale o to jak wejsc do komputera jesli sie ma blokade na kompa ktora np. zalozyli rodzice to proste. wciskamy bardzo trudna mieszanke klawiszy ctrl alt delete:D i wpisujemy tak jak mamy to gdzie sie wpisuje haslo to otworzy sie nam po tej kombinacji ctrl+alt+delete takie cos wpisz : Administrator powinno sie zalogowac a nastepniew zmien sobie haslo w panelu sterowania
smile.gif


ps. mam prosbe czy jakis dobry hacker ze tak powiem mogly do mnie zaklikac na gg ?? 2519507 potrzebna mi jest informacja do wchodzenia ludziom na kompy z gory dzieki

[ Dodano: 30-07-2007, 15:52 ]
nie nie i jescze raz nie. idzcie na skroty!!!! jak ten koles bedzie na gg to zrob tak. sciagnij z neta gg rpc moze byc 1 wygeneruj server wpisujac w 1 oknie gg ktore zalozyles w 2 okienku haslo do tego nowego gg a w 3 okienku twoj numer gg z ktorego korzystasz na codzien daj generuj i ten server.exe zmien na fotka.exe jesli koles nie zna sie na rozszezeniach to spoko. on to otworzy jesli ty powiesz ze to fotka np. nago twojej kobiety ale zeby jej nie mowil ze ty mu ja wyslales on to otoworzy ale tak naprawde to sie nie otowrzy bo to tak jakby pusty plik:) to wyciagnie mu hasla z cal;ego kompa na gg
<
i wtedy przyjdzie ci wiaodmosc od nieznajmoego a w tym powinny byc hasla wybierz jego numer ei jego haslo zaloz nowego urzytkownika na norlanie jego haslo i jego nr i gadaj z twoja kobieta proste
<
gg 2519507
 
&

&#33;&#33;&#33; inka &#33;&#33;&#33;

Gość
wojtal5, hej mam problem zapomnialem hasla na maila czy mozesz mi pomoc?
 

Zdenek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
1
Przydał by mi się jakiś słowniczek obszerny i polski przede wszystkim ale te zamieszczone na początku tematu są na rapidzie a ja mam niestety limity (radiówka). Mógłby ktoś łaskawy uploadnąć to gdzieś gdzie nie ma limitów?? Bardzo bym prosił.
I jeszcze sprawa nr. 2. może to troszkę offtop bo tu jest o hasłach do windy ale była też mowa o caine wcześniej więc też o niego zapytam. Mianowicie mam taką sutuację: sniffuję sobie cainem 4.9 kultularnie ludzi z mojej sieci (jak już wcześniej wspomniałem mam neta radiowego) i obserwowałem poczynania mojego kumpla i zauważyłem na zakładce passwords że niektóre dane które podaje w formularzach są szyfrowane. Np. koleś logował się na torrenty.org na konto z którego ja też korzystam. Nazwę użytkownika widzę prawidłową przemosz17 a hasło nie (powinno być gwiazdy a widzę VmpGU1EySXhUWGRPV0U1cVVtMW9UMVl3V25kalZsSlZVMVJXVDFKc1NuaFdSM2h) i moje pytanie brzmi: jak to rozszyfrowywać i jak poznać jakim sposobem hasło jest zaszyfrowane??
 

abz3r

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2008
Posty
1
apropo tematu z tym ze starzy ci wpisuja hasło zebys mogł na pc posiedziec to znam dwie maetody 1 wejd do windows/system32/ i poszukaj pliku lub folderu user i otwórz go jako tekst 2 start/uruchom/cmd/net user nazwa uzytkoenika random. he niewiece jak zrobic zeby przez goscia znalesc hasł admina?? prubowałem przez awaryjny i wałek na oby dwa sa hasła i jedynie co mi odpala to regedit niewiecie czy w tym do sie znalesc lub zmienic hasło??
 

NamelessSoldier

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2007
Posty
104
Popierwsze to troszke odswierzyles temat.
Te twoje metody sa troche smieszne. Haslo odczytac mozesz tylko do Win98SE, w kazdym nastepnym sa stosowane szyfry jednostronne. Jesli wiesz co to znaczy. W kazdym razie haslo w nowszyszch win muszisz lamac. O tym nie bede pisac bo to bez sensu.
Usuncie mojego posta i zamknijcei ten temat.
 

rudy13zdw

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2009
Posty
5
Witam . Mam haslo na konpa wlacza sie ono odrazu po wlaczeniu komputera prawdopodobnie to haslo na dys , moze mi ktos powiedziec jak je rozszyfrować albo ktos mi rozszyfruje zdalnie ??
 

amik444

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2009
Posty
54
Witam.
Witam . Mam haslo na konpa wlacza sie ono odrazu po wlaczeniu komputera prawdopodobnie to haslo na dys , moze mi ktos powiedziec jak je rozszyfrować albo ktos mi rozszyfruje zdalnie ??[/b]
1. Spróbuj z domowym keyloggerem.
2. Żeby 'rozszyfrować zdalnie' potrzebne jest Twoje IP. Ale na tym się nie skończy.

3*. Załóżmy, że mama wpisuje Ci hasło. Jak podejdziesz do maszyny i będziesz sam to posyp klawisze cukrem pudrem bądź kurzem (np. z odkurzacza). Mama wpiszę hasło Ty ustawisz klawiaturę pod świtało i będzie widać jakie klawisze były wciśnięte. Zazwyczaj hasła są proste np. 'domek', 'mamusia', 'zupa' czy nawet cyfry. Spisujesz oznaczone klawisze na kartkę i sam robisz kombinacje. Sposób który wymyśliłem w podstawówce żeby odgadnąć hasło na biosa, jak się okazało banalny ale działa ;-)


//********************************************************************************
***********
Jak chcesz zmienić bądź usunąć znane Ci już hasło to podczas włączania komputera wciśnij 'del' > 'set user password'.
//********************************************************************************
***********
Pozdrawiam,
discovery
 

rudy13zdw

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2009
Posty
5
Dzieki . Ja samrowalem klawiature kremem musi być czarna . A mozesz podac ten key loger (nazwe) i czy ten keyloger zapanietuje wpisane slowa przed ladowaniem sie systemu . ??
 

amik444

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2009
Posty
54
HASŁO USERA

A co do hasła na BIOS'a to wyjmij bateryjkę od płyty głównej i już go nie ma. Takie czary
<

I TO

Ale przeczytajcie to i sami wyciągnijcie wnioski. Zdejmowanie hasła nic Wam nieda. Jeśli teraz będziecie marnować się przed grami i innymi śmieciami to w przyszłości to wyjdzie Wam na gorsze. Tylko oczywiście w większym stopniu.

Pozdrawiam,
discovery
 

rudy13zdw

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2009
Posty
5
Wiecie co robilem ty keylogerem ale to zalacza sie dopiero po ladowaniu systemu a haslo wpisuje sie przed wiec w gre wchodzi tytylko cos innego . Komp PC
 
Do góry Bottom