łamanie haseł

nqa

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
2
siemaneczko chciałbym sie dowiedzieć od czego mam zacząć jeśli wogle sie nieznam na tych sprawach itp a chciałbym sie dowiedzieć troszku o tych bajerach ;p ;d
a dokładnie niewiem od czego zacząć
np jakiego programu mam użyć do np łamania hasła gygy czy np łamania hasła poczty czy jeszcze czegoś
:hmmm:
a moze proponujecie zacząć od czegoś innego niemam pojęcia ;p moze są jakies prostrze rzeczy niz łamanie haseł np ... no niewiem zaproponujcie coś ;>

wszelkiego rodzaju komenty są mile widziane

pozdrawiam ;d
 

4

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
30
google.pl
hakia.com

moze są jakies prostrze rzeczy niz łamanie haseł np ... no niewiem zaproponujcie coś[/b]

Proponuje podstawy informatyki i obsługi komputera. Naucz się przeliczać dziesiętne na szesnastkowe i binarne, dowiedz się co to ASCII, popracuj z dosem. Ogólnie poczytaj, a jeżeli Cię to jeszcze nie odstraszy to zabierz się za programowanie (na razie najprostsze), potem możesz pomyśleć o łamaniu haseł gg.

Oczywiście można podać Ci krok po kroku jak to zrobić, powiedzmy poprowadzić Cię za rączkę, ale poco?
 

nqa

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2007
Posty
2
nom wiem jeśli miałbym sie czegoś nauczyć to niemiało by sensu 'prowadzić mnie za rączke ' ;p;p ale thx za komenta
juz coś wiem mniejwiecej mnie nakierowałeś
 

likoms

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
126
tylko że rejstracja kosztuje 20 zł.
<
 

ko_lin

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
10
jesli chodzi o łamanie haseł do poczty (czyli pop 3) polecam Pop_Crack.pl (w perlu )

jesli o łamanie kont ftp no to Ftp_Crack.pl (też w perlu)

oczywiście trzeba mieć słownik i troche fantazji a jeszcze więcej cierpliwości .....

ja mam efekty
smile.gif
i dostęp do poczty dużej firmy i jej pracowników nawet samego bossa
smile.gif



pozdrawiam
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
ko_lin

Bardzo proszę o kontakt na prv.

Nie ma to jak odkopać temat sprzed 6 lat i prosić o kontakt użytkownika który pewnie już tutaj nie zagląda (wnioskuje to po ilości napisanych postów).
 

koleczkowka

Użytkownik
Dołączył
Maj 31, 2013
Posty
1
Hej a ja potrzebowalabym haslo do portalu sympatia? Myslicie ze znalazlabym tutaj pomoc ?
 

sir.COLA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2010
Posty
41
Nie ma to jak odkopać temat sprzed 6 lat i prosić o kontakt użytkownika który pewnie już tutaj nie zagląda (wnioskuje to po ilości napisanych postów).

ja wiem czy nie zaglada ?? w profilu widac kiedy ostatnio byl :

Aktywny
06-12-2009 19:47



:) :) :) B)
 
Do góry Bottom