10 - lat haker.com.pl - Losujemy Nagrody

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147


Witam


Miło mi poinformować, że
29.03.2011 haker.com.pl będzie obchodził 10 lat istnienia.

W związku z tą równą rocznicą postanowiliśmy rozdać kilka małych prezentów
dla użytkowników HCP ze specjalnym logiem na 10 lecie haker.com.pl, a zakładamy, że chętnych będzie więcej niż prezentów, stąd pomysł na losowanie.

Losowanie odbędzie się 08.04.2011 w równe 10 dni od rocznicy, w losowaniu wezmą udział wszyscy
zarejestrowani użytkownicy forum.


1 miejsce

- koszulka
- Pen Drive 8GB
- magiczny kubek
- smycz z logiem
- breloczek
- nieśmiertelniki dog-tag.pl z Twoim nick' iem
- konto pocztowe [email protected]

2 miejsce

- koszulka
- smycz
- breloczek
- nieśmiertelniki dog-tag.pl z Twoim nick' iem
- konto pocztowe [email protected]

3 miejsce

- koszulka
- smycz
- breloczek
- nieśmiertelniki dog-tag.pl z Twoim nick' iem
- konto pocztowe [email protected]

od 4 do 50 miejsca

- smycz
- breloczek
- konto pocztowe [email protected]

od 51 do 100 miejsca

konto pocztowe [email protected]


Co zrobić aby wziąć udział w losowaniu
.
1. Być zarejestrowanym użytkownikiem (można to zrobić teraz)
2. Kliknąć w na baner,
zaakceptować dodanie do grupy 10 lat HCP (z osób które dodały się do tej grupy, będą losowane nagrody)
3. Czekać na losowanie :)

Po losowaniu 09.04.2011 opublikujemy listę userów, którym udało się wygrać, jak też zostanie wysłana informacja na adres e-mail .

Zapraszamy do udziału w losowaniu
Pozdrawiam Achates i zespół HCP





 
Ostatnia edycja:

Phoenix

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2004
Posty
142
Moje gratulacje, juz 10 lat minelo i forum prawdopodobnie nadal najwieksze o tej tematyce. Pewnie tylko starzy i nie liczni pamietaja ze to tu powstalo pare grup np: UnitedCrew, i wiele znanych programow jak Destruktor czy ggtrojan. Wtedy Antywirusy byly na tak niskim poziomie ze wystarczylo trojany pakowac za pomoca upx aby byly nie wykrywalne a ludzie z mks_vir tylko tu czatowali aby ich AV wykrywal jako pierwszy.

Pozdrowienia dla Achatesa i osob moderujacych za moich czasow.
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Również pozdrawiam. Czas leci, że aż strach. Praktycznie wszystkie podobne strony padły. Dla mnie hacker.com.pl było pierwszą taką stroną i okazało się, że tylko ona przetrwała. Achates jak Cię kiedyś spotkam w realu masz ode mnie browar za wytrwałość. Ja nie byłem tak wytrwały.
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Również pozdrawiam. Czas leci, że aż strach. Praktycznie wszystkie podobne strony padły. Dla mnie hacker.com.pl było pierwszą taką stroną i okazało się, że tylko ona przetrwała. Achates jak Cię kiedyś spotkam w realu masz ode mnie browar za wytrwałość. Ja nie byłem tak wytrwały.

Dzięki, też pamiętam - lata...
a Twoje "zabawki" gdzieś jeszcze sobie trzymam jako historie :)

A browara, chętnie też postawię :)
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Moje gratulacje, juz 10 lat minelo i forum prawdopodobnie nadal najwieksze o tej tematyce. Pewnie tylko starzy i nie liczni pamietaja ze to tu powstalo pare grup np: UnitedCrew, i wiele znanych programow jak Destruktor czy ggtrojan. Wtedy Antywirusy byly na tak niskim poziomie ze wystarczylo trojany pakowac za pomoca upx aby byly nie wykrywalne a ludzie z mks_vir tylko tu czatowali aby ich AV wykrywal jako pierwszy.

Pozdrowienia dla Achatesa i osob moderujacych za moich czasow.


Dzięki, a MKS-a szukałem po Twoim poście pierwszą wersję 1 dyskietka :) gdzieś powinna jeszcze być jak znajdę to wrzuce fotkę dla potomnych, jak ogromne kiedyś były antywirusy

Pozdrawiam :)
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
No powiem Wam ze czas bardzo szybko mija :) dawno nie odwiedziłem tej strony a kiedyś byłem od tej strony uzależniony można tak to nazwać i odwiedziłem tą stronę kilka albo kilkanaście razy dziennie :) to były czasy :D jest co wspominać ;)
Nawet zakupiłem kiedyś od Achatesa płytkę dvd z trojanami - ale tego tam było :D później sam zacząłem pisać programy w Delphi i tak powstał VSK keylogger ( ciekawe czy ktoś jeszcze używa tego - ja bym już tego sam nie używał ) napisałem też kilka innych programów, oraz wiele programów na zlecenie i powiem Wam że nawet kilka razy przydały mi się te programy ;)
 
Ostatnia edycja:

lukaszmdt

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
1
gratuluje rocznicy :) juz tyle lat minelo,,, pamietne czasy kiedy zaczynalo sie robic psikusy ;P pozdrawiam forumowiczow ;)

ggtrojan rzadzil kilka lat temu :D
 

Xepex

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 16, 2011
Posty
2
Gratulacje oby tak dalej. Bardzo przydatna strona/forum. Nie ukrywam że zależało by mi na koszulce albo na koncie e-mail :D Chociaż wszystkie nagrody są wartościowe.
 

kapslok

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2010
Posty
2
No cóż, ja na forum bywam raczej rzadko. Głównie jak czegoś szukam :). No ale tak czy inaczej, gratuluje i oby tak dalej :). Za 10 lat znów świętujemy ;p.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
No troche czasu minęło :) sam pamietam jak jako "poczatkujacy" przeszukiwalem zasoby tego forum zeby znalesc "najnowsze niewykrywalne keyloggery"
@kornik52 VSK pamietam ;) co prawda jest naprawde wiekowy ale nadal jak slysze sa masochisci ktorzy z niego korzystaja ;D
 

enemyy

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
1
ja też gratuluje piękna rocznica forum bardzo przydatne ;)
 
Ostatnia edycja:

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
A ja chce wielkiego konia trojańskiego który niegdyś widniał w emblemacie forum! : D
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Ale zescie zaszaleli z tymi bajerami :D Moze to troche rozreklamuje forum i Wszystkiego Najlepszego Achates i uzytkownicy.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Bardzo fajna opcja. Pozdrawiam ekipe moderatorow .

kornik52 odezwij mi sie na gg bo nie mam kontaku.

I przedewszystkim najwiekszego hakera polskiej sceny w czasach mojego moderowania nieśmiertelnego Borzucha :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom