Trojany na stronie

G

Guest

Gość
Witam wszystkich
zerknelem do ksiegi gosci, patrze a tu

cytuje:
"Wyslane przez Pcheł dnia 2001-11-17 14:21:54:
strona pgólnie może być, ale więcej nic nie dodam (wpadnijcie na strone www.kody.prv.pl)

http://www.kody.prv.pl
wiec skoczylem, na te kody, mysle sciagne sobie gre kulki (bo strona niby o grach itp.), pobralem, samorozpakowujace sie archiwum, i co kulek nie ma, a za to zaistalowal sie jakis MODSYS.EXE, stworzyl wpisy w rejestrze i otworzyl port 233.. i cos dalej nie pamitam, co to moze byc za trojanik ? bardzo jestem ciekawy, jesli to jest, ale niby po co otwieral by port ?

a tak na marginesie to gosciu przegiol total,

Stefan
 
Z

zero_ikry

Gość
fakt
przegiol ale czesto sie to zdarza
przegiol bo nawet mu sie zbindowac tego trojana z kulkami nie chcialo
a port 233..costam nic nie mowi bo mozna kazdego uzyc
no tak czy inaczej to pewne ze to trojan
juz ide go wybadac

pozdro zero_ikry
 
S

ShocK

Gość
Konik

Pffff Konika Jest Bardzo Latwo Usunac ! !
Wystarczy ze Wejdziesz do regedit I Tak Dalej I Tak Dalej....
 
G

Guest

Gość
Pffff Konika Jest Bardzo Latwo Usunac ! !
Wystarczy ze Wejdziesz do regedit I Tak Dalej I Tak Dalej....[/b]

Dzieki, ale chodzilo mi jaki to trojan, anie jak go usunac to wiem,
tak z ciekawosci, ne chcialo mi sie sprawdzac,

Dzieki
 
H

hehed

Gość
Stefan nie sprawdzałem, ale może przedmówcom chodzi o konika polskiego trojana...
 
Z

zero_ikry

Gość
no dokladnie !
przepraszam nie wyrazilem sie precyzyjnie
chodzi o trojana "konik"
:)
pozdro zero_ikry
 
R

Rafaello_X

Gość
cytuje:
ale niby po co otwieral by port ?

a tak na marginesie to gosciu przegiol total,[/b]
Konik aby wogóle wejœć do kompa, musi otworzyć port! Wtedy jego właœciciel ma wolnš drogę do Twego systemu.... chyba że masz firewall. A tak osobno, to goœć przegioł...
 
C

ComMar

Gość
Heya

Heya
Chyba juz skasowšłes tego trojana albo zainstalowałes firewalla a jak nie to zainstluj se jakis antytrojan ale nei firewall ktory namiesza tej osobie jak bedzie sie do ciebie włamywała
smile.gif

Nara
 
B

b4d4ss

Gość
dla mnie ten koles jest kupa gowna, kupa gowna ktora lezy i smerdzi i ten (auto cenzura) (tu wszystkich przepraszam) wogole nie ma jaj, jest najgorsza ciota jaka znam...
i jeszcze smial do mnie maila napisac ze dziekuje mi za pozytywny wpis w jego ksiedze... ((auto cenzura) nawet tam nie mialem zamiaru nic pisac nie mowiac o jakis pozytywach)tutaj cytuje jego mail ta ciota jak zwykle cos pojebala: Nie znasz mnie napewno, ale byles na mojej stronce: www.kody.prv.pl
i wpisales sie tam do ksiegi gosci jako Michna. Jako swoja stronke
podales: http://www.renasm.de/header.htm 
Dzienki za adres tej strony.
PCHEL
no jak (i tu przykazania se klaniaja) .. kocham jak sie wqrwie to rozjebe mu te stronke z tym calym jego serverem na wp.
palanta nawet (auto cenzura) nie stac na wlasny server, na tych 50-ciu megach co wp daje umiescil kilka programikow zbindowanych...
ale (auto cenzura) jest tak glupi ze sciagajac to pod linem te jego trojanczyki jedynie moga mi na kanta skoczyc...

THE END

tu ogolnie wszystkich poza tym chujem przepraszam za moje wyjatkowo hamskie i prostackie zachowanie (szczegolnie przy swietach), ale jesli chodzi o takie cioty jak ten frajer to wogole rece mi opadaja i nie tylko rece bo slow mi brak
<

no dobra koncze, 3mcie sie chlopaki zlewajcie takich eunuchow jak ten LOL i zajmijmy sie konkretami bo ten koles to ... (cenzura)
 
A

Achates

Gość
Witam

masz racje b4d4ss, kawal gowna, i koles do tego wpisuje sie do ksiegi gosci i pisze ze ja podczepiam trojany do plikow, szkoda slow.

Pozdrawiam starego weterana tego forum,
 
W

Woren

Gość
Nic dodac nic ujac! Gosc jest kompletnie zbesztany, zrujnowany itd.

Pozdro
Woren!!!

Ps. Wesolych swia, duzo wlaman (obmyslanoych), duzo prezentow pod kompa!
 
B

b4d4ss

Gość
dzieki za poparcie chlopaki...
Achates: taaa widzialem wpis tego palanta ...
nie ma co komentowac, glupich nie sieja sami sie rodza.
a wogole to chyba koles ma mniemanie o sobie ze jest wielka hacka ... tak przynajmniej przypuszczam.

no comments
smile.gif
 
H

hehed

Gość
no niezle, widze ze sie dyskusja rozwinela
windows to dosc podatny system na trojki czy wiry inne
a na stronie owej to calkiem bez subtelnosci jak widze
ja to trafiam ostatniego czasu tylko na
trojki skryptowe osadzone w htmlu, jest tego troche w sieci.
na szczescie rzeczy znane tak wiec zaden
baran masowo nie czyni jakiegos gównianego cudu
a dla mnie bylby szajs kompletny jak bym mial stracic teraz dane robie taki
jeden projekt graficzny
no moge sobie spoko go czynic jesli
podobni maja szczatkowa wiedze
tak wiec moze i dobrze ze jednak wszystko
co jest jakakolwiek wiedza jest elitarne
a i przez to czlowiek moze liczyc ze gostek
jeden z drugim nabierze jakiejs etyki
wraz z czasem.

pozdro

hehed
 
N

Nemo_omeN

Gość
no wiecie....

gra w kulki z tym młotem który myœli że jest bossem jest nie warta starego spierzchłego kalosza.Jestem tylko prostym kolesiem który zna sie na hakowaniu w 0.0001% więc sam tego nie zrobię ale proszę któregoœ z was(Achates,b4d4ss itd.) - zróbcie coœ z tym lamerem bo mnie na serio wkurzył z tymi swoimi konikami.

A propos, jago stronka jest max. festyniarska i ładuje sie chyba pół godziny (dużej straty nie będzie.),
po tym jak b4d4ss powiedział że go zgnoi myœlałem że nie rzuci słów na wiatr ale dziœ se wchodze na 'kody" a tam serwis tego chójka
smile.gif
................

dzięki za wysłuchanie.
 
B

b4d4ss

Gość
nie umieeeeeeeeeeeem
<
((

heh
smile.gif

no a powaznie to po:
1. malo czasu, bardzo malo
2. caly czas cos kumus robie
3. siedze nad nasza stronka bo wreszcie trzeba skonczyc bo sie to ciagnie jak flaki z olejem, a pisania jest duzo, duzo oj bardzo duzo ...
a narazie jest tylko zarys stronki
<
(

moze przyjdzie jeszcze czas i na niego ...
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
A ja

Ja już coœ robię z tš stronkš ale chyba nic nie wyjdzie ale jak by co to dam znać!


__________________
GREETZ ADZI
 

acidkiller

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 13, 2001
Posty
28
........kretynizm........

takich cweli powinno sie bic potem zadawac pytania,takiego lamerstwa jeszcze nie bylo,pewnie jakby mu zucic trojana i podpisac odpalil by go z przyjemnoscia,kretyznim jak cholera....
pozdrawaim
 
Do góry Bottom