spykey

Temat: Keylogger z wykrywalnoscia 4/42

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaz wyniki od 16 do 27 z 27
    Cytat Napisał Skrapi Zobacz post
    Jak można go później usunąć?
    Start --> Uruchom i wpisujesz: regedit. Przechodzisz do klucza HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run i usuwasz wpis o nazwie hijack.
    EDIT:
    Zauważyliście że serwer tego keylogera nigdzie się nie kopiuje? A może ja czegoś nie dopatrzyłem?
    Ostatnio edytowane przez HeadShotDeluxe ; 25-01-2013 o 05:04 Powód: edit
    Odpowiedź z Cytatem  

Dodam od siebie, że Anti-Malware namierza tego keyloggera, gdy nawet nic nie zostało wcześniej zbudowane :P. Z tego co widzę to jednak coś zostaje w rejestrze.
    Odpowiedź z Cytatem  

Mam pytanie. Czy ten keylogger działa tylko w oparciu o Mozillę? Musiałem wcześniej sam odinstalować Firefoxa. Wówczas sprawdziłem z ciekawości czy aby na pewno ów twór będzie działał. Wyskoczył komunikat "... library Firefox" (dokładnie treści nie pamiętam, ale było wcześniej o tym, że coś nie poszło). Inna sprawa jest taka, że szukałem przez "Wyszukaj" plików o rozszerzeniu ico, żeby była mowa o ikonie. Nie wiem gdzie tkwi błąd.
    Ostatnio edytowane przez makankosapo ; 16-02-2013 o 12:20
    Odpowiedź z Cytatem  

Sprawdzalem u siebie tego keyloggera, ale mimo Frameworka 4.0 nic nie dochodzilo ani na gmaila ani na wp. W rejestrze systemu nie ma wirusa w ogole, a jedynie co to do tych przegladarek "podpina sie" w celu wykradania zapisywanych hasel. Zupelnie nie wiem o co chodzi.
    Odpowiedź z Cytatem  

Ktoś z was miał do czynienia ostatnio z tym keyloggerem? U mnie to dosłownie nic się nie instaluje jak kliknę na tego powstałego hijacka nawet PW Stealer. To dlatego, że nie mam starszej wersji Frameworka czyli 2.0?
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik Avatar Do4Got
    Witam.
    Keylogger wciąż działa (testowany dzisiaj),
    ale nie mogę tego zapewnić w przypadku linka którego podał kolega kilka postów wyżej.
    Link ShareCash który ja podałem jest modyfikowany, naprawione jest m.in. dodawanie do rejestru oraz hook na Chrome.
    Odpowiedź z Cytatem  

Chyba nie powiesz mi, że chodzi o ten link z ankietą?
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik Avatar Do4Got
    Cytat Napisał makankosapo Zobacz post
    Chyba nie powiesz mi, że chodzi o ten link z ankietą?

Jeśli chcesz bez ankiet, zapraszam do mojego tematu w dziale [Sprzedam].
    Odpowiedź z Cytatem  

Keylogger, którego mam, zadziałał zarówno na moim kompie jak i na laptopie nie należącym do mnie. Avast jest w stanie go wykryć. Nawet do głowy nie przyszłoby mi, aby cokolwiek wysyłać na jakiegoś virustotala. Hijack był widoczny w C:/WINDOWS.
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik Avatar Do4Got
    Cytat Napisał makankosapo Zobacz post
    Keylogger, którego mam, zadziałał zarówno na moim kompie jak i na laptopie nie należącym do mnie. Avast jest w stanie go wykryć. Nawet do głowy nie przyszłoby mi, aby cokolwiek wysyłać na jakiegoś virustotala. Hijack był widoczny w C:/WINDOWS.
    Widocznie przyszło komuś innemu.
    Odpowiedź z Cytatem  

E no ja umiem się obronić, ale przecież i tak wszystko przyszło na właściwego maila. Ten key chodzi jak się odpali jeszcze raz kompa. Za pierwszym razem to nigdzie nie poszedł.
    Pewnie będę się łudził, ale jednak. Opcja "PW Stealer" dotyczy także cookies? Choć szczerze to wątpię, żeby to było możliwe.
    Drugie pytanie jest następujące. Jak jest jakiś plik z tych cookies, to gdy wybiera się jeden spośród nich (choćby w oknie logowania się) to liczy się jako Ctrl+V? Pewnie kolejne błahe pytanie, którego motywacją jest nadzieja :P.
    Tak w ogóle to mamy do czynienia z takim jednym gagatkiem, którego nie idzie od siebie odtrącić (taki homo nie wiadomo). Swoją "życzliwością" bywa wręcz natarczywy. Chcę mu coś porządnego zrobić, żeby przestał w końcu przychodzić do mojego domu.
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Niby skonfigurowałem, ale coś logi nie lecą. Wpisałemw gmail username swój email na @gmail, hasło do tego maila i jeszcze raz tego samego maila w pole Send Logs To. Zaznaczyłem PW Stealer, Browser Stealer, Add to Startup oraz Add Junk Code - MB.
    Co źle zrobiłem ?
    Odpowiedź z Cytatem