spykey

Temat: Złamanie hasła na Facebook

Pokaz wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1 Złamanie hasła na Facebook 
    Proszę o kontakt Użytkowników potrafiących złamać hasło na Facebook.

Kontakt:
    Wiadomość prywatna,
    GG - 51458017
    Odpowiedź z Cytatem  

Oczywiście dla chętnych czeka nagroda
    Odpowiedź z Cytatem  

Moderator
    Mogłeś poszukać i zrobić to za darmoche: jak włamać się na fb, możesz też tam poszukać wpisu o darmowym keyloggerze lokalnym.
    Odpowiedź z Cytatem  

Dzięki za odpowiedź i chęci. Niemniej mój case jest o tyle skomplikowany, że ofiara korzysta z internetu wyłącznie mobilnie, a maila nie posiadam.
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Witam a podpowiedzcie jak mam odzyskac swoje konto na fb.,o2,wp,shaiya chyba ktos mi wykradl wszystkie hasła nic nie dziala prosze o pomoc .Loginy znam ale hasla pozmieniane.Co zrobic?
    Odpowiedź z Cytatem  

pomoc w uzyskaniu dostepu do kazdego rodzaju telefonu smslokalizacja rozmowy mms , mesager, facebook, viber, whatsapp, inne dostep do pełnej kontroli komputerów tabletów
    [email protected]
    Odpowiedź z Cytatem  

7. #7 haslo do poczty 
    Potrzebuje pomocy w odzyskaniu hasieł do poczty gmail.com i wp.pl
    Wiecej na priv
    Odpowiedź z Cytatem  

8. #8 Pomoc 
    Witam potrzebuje kogos kto pomoze mi zdobyc haslo do fb najlepiej metoda phisingowa albo jakas inna byle ta osoba nie dowiedziala sie o tym , chodzi o moja byla dziewczyne , jezeli ktos czuje sie na silach bardzo prosze o pomoc oczywiscie wynagrodze moj email [email protected]
    Odpowiedź z Cytatem  

Witam. Ja również proszę o kontakt osoby potrafiące pozyskać halo to FB. Chodzi o to aby uzyskać informacje o niewierności żony. [email protected]
    Z góry dzięki.
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Fejs ma domyslnie wlaczona opcje powiadamainia o logowaniu sie z nieznanej/innej lokacji po adresie IP. Zaopatrz sie w antene kierunkowa wifi i pojedz do ex. Usiadz sobie na lawce przed jej blokiem/domem lub na korytarzu i zlam haslo do wifi dostepnymi narzedziami do tego celu. Po zalogowaniu sie do wifi bedziesz mogl przejac caly jej ruch i przekierowac jej polaczenia do fejsa na wlasna strone phishingowa z certyfikatem ssl uzywajac serwerka www. Nastepnie zaloguj sie na fejsa z jej wifi/ip i wtedy nie dowie sie o logowaniu.
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Witam. Ja również proszę o kontakt osoby potrafiące pozyskać hasło to facebook. Mój mail [email protected]. Oczywiście dla chętnych czeka nagroda
    Odpowiedź z Cytatem  

Witam.Czy znajac poprzednie haslo mojej dziewczyny oraz login uprosci mi wlamanie na jej fb?Z gory dziekuje
    Odpowiedź z Cytatem  

Dodam jeszcze, ze posiadam komputer na ktorym kiedys sie logowala starym haslem
    Odpowiedź z Cytatem