Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Domyślnie ******!!!!!! | Spam na HCP | Sprzedam usługi... keylogger :-(

zzz
    Ostatnio edytowane przez d0xan00b ; 05-02-2015 o 19:03

Domyślnie

Tylko niech w końcu Administracja coś z tym zrobi! Prawie codziennie wchodzę na forum a tam multów jego tematów.
    GG: 1358807

Moderator

Domyślnie

Ja usuwam i banuje, a administrator nie raczył na moją prośbę zaostrzenia rejestracji i ilości postów nowych użytkowników, banowania IP wprowadzić. Sad but true.

//tagi:
    ****** keylogger, sprzedawca ******, korzeniec ******, sprzedam usługi ******wo
    Ostatnio edytowane przez Dark Smark ; 05-02-2015 o 05:07 Powód: dodanie tagów

Domyślnie

@Smark nikt Cię nie wini i tak jako jedyny moderator odwalasz dobrą robote, wiemy że wina leży po stronie administracji. Sęk w tym, że traci się chęci przeglądania forum kiedy widzi się multów tego typu postów.

-----
    @EDIT: FRAZY OD MODERATORA DARK SMARK dodane w celu SEO:
    oszukuje na allegro, spamuje fora, gg 50464841, gadu-gadu 52757036 ******wo, [email protected] oszukuje, AuxLogger naciąga na kase, [email protected] wykrywany keylogger, gadugadu 50464841 internetowy ********, sprzedawca ******
    Ostatnio edytowane przez Dark Smark ; 05-02-2015 o 05:11 Powód: dodane tagi pozycjonujące temat OSZUSTÓW

Moderator

Domyślnie

Mam tylko uprawnienia do banowania konta, przenoszenia do kosza, edycji, dawania ostrzeżeń i innych podstawowych funkcjonalności vBulletin. Nic więcej. Poza tym jestem tylko zwykłym użytkownikiem i przymykam często oko na nieinwazyjną reklamę osób wydających się rzetelnymi ze stażem.

Myślałem kiedyś żeby powiesić tematy ostrzegające przed tą osobą we wszystkich działach, ale myślę że mało kto zwróciłby na to uwagę z potencjalnych kupców. Pomijam już fakt, że taki spam jest przestępstwem i to z kilku artykułów a osoba zapewne nie rozlicza się dodatkowo z urzędem skarbowym. Mi tam nic do tego, ale utrudnia to innym przeglądanie zapewne nowych postów i tematów na forum.

Jeżeli ta osoba dalej będzie uważała taką reklamę za spoko darmowy interes to sam podejmę odpowiednie kroki bo akurat znajomości trochę mam w celu zażegnania tego w bardziej radykalny sposób.

Praktycznie taki spam usuwam 1-2 razy dziennie.

//TAGI EDIT:
    [email protected] to ******, gg 50464841 internetowy ********, sprzedawca ******
    mosio95 to kłamca, gg 50464841 ******** 52757036 ******wo, [email protected] to ********, AuxLogger ********, secretlogger ******wo, oszukuje i znika
    Ostatnio edytowane przez Dark Smark ; 05-02-2015 o 05:07

Domyślnie

d0xan00b jestes mistrzem.
    Smark + za cierpliwość, dobrą robote i przyklejenie tematu.
    Wreszcie ktos wystalkowal tego pajaca.
    Szkoda bylo mi patrzec na komentarze oszukanych, nieswiadomych kobiet.

Widze, ze mosio osral dupke i probuje usuwac slady, ale na szczescie mamy web back archive - polecam
    ---
    //tagi dla indeksowania w google :
    [email protected] to ******, gg 50464841 internetowy ********, sprzedawca ******
    mosio95 to kłamca, gg 50464841 ******** 52757036 ******wo, [email protected] to ********, AuxLogger ********, secretlogger ******wo, oszukuje i znika
    Ostatnio edytowane przez maxxer ; 05-02-2015 o 14:37

Moderator

Domyślnie

@maxxer
    Co do tagów to pozwoliłem sobie na takie blackseo bo wiem, że niektórzy szukają informacji w google zanim wpłacą kase. Może przypadkiem tutaj trafią. Jak jeszcze pamiętacie spamerów ******ów, śmiało możecie w delikatny sposób miksować różne frazy w tym temacie dotyczące ******w internetowych.

PS: wpiszcie w google np: [email protected]

//
    zostałem oszukany keylogger, okradł mnie z kasy przez gg, haker ********
    Ostatnio edytowane przez Dark Smark ; 05-02-2015 o 15:24

boyka
    Guest

Domyślnie

Banuje konta, ip i usuwam jego posty, ale zmienia ip.

Domyślnie

AUX LOGGER SPAMUJĄCY OD ROKU:

Domyślnie

Haha :d

Domyślnie

Cytat Napisał maxxer Zobacz post
    d0xan00b jestes mistrzem.
    Smark + za cierpliwość, dobrą robote i przyklejenie tematu.
    Dzięki
    Sam nie mogłem patrzeć na to jak ten frajer spamuje tym syfem, który pobrał z netu.

Cytat Napisał AlerionSecretlogger Zobacz post
    AUX LOGGER SPAMUJĄCY OD ROKU:

Hahaha, niezłe

Btw. ta sama osoba wraz z bratem parę lat temu (a dokładnie w 2012-2013) oszukiwała ludzi poprzez podrobione potwierdzenia przelewu na różnych forach.
    *******i jednego użytkownika HCP i dwóch próbowali, ale jeden z nich zainteresował się tym i już wtedy jego dox
    (informacje nt. danej osoby) wylądował na forach, na których oszukiwał. Może znowu będzie spokój na 2 lata.

Mohamed, taki jesteś hacker że znów każesz matce pisać do mnie na GG i straszyć policją?
    Ostatnio edytowane przez d0xan00b ; 05-02-2015 o 19:23

Moderator

Domyślnie

Bardziej w tym filmie martwi mnie ten banan....

//Nowe frazki:

Krystian Wolski, 26 stycznia 1992, Radomsko spamer, gg 44864444, ******wo gadu-gadu mail v[email protected]
    Ostatnio edytowane przez Dark Smark ; 06-02-2015 o 16:23

Domyślnie

Cytat Napisał boyka Zobacz post
    Banuje konta, ip i usuwam jego posty, ale zmienia ip.
    Rozwiazanie problemu nie powinno zajac wiecej niz 20min. Panie "boyka" wystarczy require z funkcja php sprwadzajaca POST pod katem slow kluczowych dla uzytkownikow np z < 100 postami (chyba ze spamerzy to Twoi znajomi )

Dla php developera to chwila moment. Wiecej czasu zajmie rozeznanie sie z instrukcjami dodajacymi nowe wpisy tego forum nizeli samo napisanie nowej funkcji zabezpieczajacej.

A specjalistow od php mamy od "groma" przeciez wspolczesna polska hack scena to exploitowanie skryptow php

Domyślnie

Cytat Napisał Hunter Zobacz post
    Rozwiazanie problemu nie powinno zajac wiecej niz 20min. Panie "boyka" wystarczy require z funkcja php sprwadzajaca POST pod katem slow kluczowych dla uzytkownikow np z < 100 postami (chyba ze spamerzy to Twoi znajomi )
    *przeda*/*ferowa* i gg/kontakt/email/pw
    Ad. spamerów - to NIE jego znajomi i z pewnością NIE płacą mu za to.
    Jestem pewien w 99%.
    Ostatnio edytowane przez d0xan00b ; 09-02-2015 o 16:29
    GG: 52812105 || Niewykrywalne przez antywirusy oprogramowanie szpiegowskie na sprzedaż.
    Pisanie programów .NET i natywnych, tworzenie stron internetowych i grafiki na zlecenie,
    pozyskiwanie danych osobowych na podstawie innych unikalnych danych (np. nick). (c) de0x

Domyślnie

Cytat Napisał d0xan00b Zobacz post
    Ad. spamerów - to NIE jego znajomi i z pewnością NIE płacą mu za to.
    Jestem pewien w 99%.
    A ja nie i nic na to nie poradzisz
    Wybaczcie moj cynizm aczkolwiek patrze na to z kompletnie innej perspektywy... forum "haker []com []pl"... istnieje nie od dzis a jakze zwykly "lma0" potrafi terroryzowac ten o to community board ( ;
    Ostatnio edytowane przez Hunter ; 09-02-2015 o 22:54

Uprawnienia