Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Domyślnie Jak wyplacic duza sume pieniedzy

Witam!
    Od 2012 zarabiałem w internecie. Wszystko wypłacałem na konto rodziców, nigdy się z tego nie rozliczałem.

2012r - wypłacone 400 zł
    2013r - wypłacone 20 000 zł

Obecnie mam do wypłacenia prawie 60 000 zł. Nie wiem w jaki sposób to zrobić. Chciałbym się z tego rozliczyć, ale nie wiem czy przez to nie dostane wezwania za poprzednie 20 000 zł. Co możecie mi doradzić?

Użytkownik

Domyślnie

Przejdz z tym tematem na forum zarabiam.com

Tam napewno ktos Ci doradzi

Domyślnie

Daj mi znać pomogę ci.
    Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem niewykrywalnego keyloggera , exploita z końcówką .doc , docm lub .pdf napisz do mnie ! Gadu Gadu: 48871628

Moderator

Domyślnie

W czym mu pomożesz. Przecież poprzednich lat nie rozliczył (kwota zwolniona od podatku to ~3700zł) więc skarbówka już pewnie Cię ściga. Pozatym jeśli to jednostajny stały dochód nawet z reklam. To musisz posiadać działalność gospodarcza przy takich stawkach, inaczej w kajdany zakują

Użytkownik Avatar Gilotyna-007

Domyślnie

Napisz na priv...

Domyślnie

Chcialbym sie tez dowiedziec jak wyglada anonimowosc w takich poradach u ksiegowego. Czy moge z prostej rury powiedziec o 20000 z ktorych sie nie rozliczylem, czy lepiej przemilczec ta kwestie i pytac sie o pieniadze, ktore zamierzam wyplacic teraz.

Dodam, ze nie mam innych przychodow, koncze klase maturalna. Czy to nie bedzie podejrzane wyplacac pieniedzy kiedy nie ma sie stalych dochodow?

Cytat Napisał Dark Smark Zobacz post
    W czym mu pomożesz. Przecież poprzednich lat nie rozliczył (kwota zwolniona od podatku to ~3700zł) więc skarbówka już pewnie Cię ściga. Pozatym jeśli to jednostajny stały dochód nawet z reklam. To musisz posiadać działalność gospodarcza przy takich stawkach, inaczej w kajdany zakują
    Ale to nie jest staly dochod. Aktualnie zrobilem jakies 5 wyplat w ciagu tych 3 lat

Domyślnie

Dużo zarobiłeś, jak Ci się udało zarobić tyle gotówki w rok ? hmmm
    [url=http://lampynet.pl/1_italux[/url]

Domyślnie

Kup złoto za bitcoiny, złoto sprzedaj za gotówke.

Domyślnie

Cytat Napisał Orfantino Zobacz post
    Kup złoto za bitcoiny, złoto sprzedaj za gotówke.
    Niestety nie chce sie bawic w cos takiego.

Jeszcze nie wyplacilem. Mam zamiar zrobic to teraz. Czy to nie bedzie dziwne, jak ledwo co zaloze konto bankowe w tak mlodym wieku i od razu przleeje taka wielka kwote?

Moderator

Domyślnie

Cyberprzestępcy po prostu zakładają konto na słupa (menel np. za amarene) i wypłacają/jego kontem się posługują.

Domyślnie

Podatki trzeba płacić, ale jak się nie chce to w tedy trzeba kupować bitcoina.