spykey

Temat: Od czego zacz na pocztku z c++

Pokaz wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 Od czego zacz na pocztku z c++ 
    Witam, i z gry dzikuj za przeczytanie. Chciaem kupi sobie fajn ksik ale pierw zapytam was. Chciabym nauczy si jzyka C++, jest troch ksiek i niewiem ktr wybra na pocztek, ale jedna z nich wpada mi w oko a mianowicie. Alex Allain przewodnik dla pocztkujcych c++. Co o niej mylicie, bd podajcie tytuy, z ktrych wy si uczylicie.

Dzikuj za przeczytanie, miego dnia
    Odpowied z Cytatem  

Czego oczekujesz od jzyka. Co chcesz z nim robi? Co ci interesuje. Co w przyszoci chciaby pisa? Czy miae ju styczno z programowaniem?

Najpierw polecam odpowiedzie na te pytanie i zastanowi si czy C++ jest rzeczywicie jzykiem dla Ciebie. Co do tematu na temat tej ksiki to si nie wypowiem bo jej nie wertowaem.
    PS: W sieci masz dostpn darmow ksik wrcz klasyk, ktra rwnie jest w sprzeday o nazwie Symfonia C ++. Chyba e si myl i co si zmienio, ale autor j udostpnia z tego co pamitam w formie elektronicznej ju dawno temu.
    Dodatkowo znalezione w 3 sekundy co innego:
    http://www.dz5.pl/ti/cpp/zz_dodatki/...czegolowy2.pdf

Jest duo ksiek dostpnych cakowicie legalnie w sieci.

Jednak zastanw Ci si do czego Ci C++ potrzebny bo mam obaw, e akurat ten jzyk nie spasuje Ci i si zniechcisz.
    Odpowied z Cytatem  

Powiem tak, e jestem zielony w temacie programowania itd. I szukam ksiki, ktr wyjani mi podstawy i delikatnie wtajemniczy w to. A co chciabym kiedy z nim zrobi hmm. Chciabym napisa swojego pierwszego keyloggera, ktry zadziaa ale go nie wykorzystam, chciabym zrobi wiele rzeczy, ktre uatwi mi pracowanie na komputerze jak i wzmocni jego ochron, oraz jest par innych maych celi. A co do jzyka to pomylaem c++ dlatego, e nie jest najatwiejszy ale rwnie nie a taki straszny jak go pisz. Duo ludzi pisao o asembler (niewiem czy dobrze napisaem) oraz o delphi, eby nauczy si tych na pocztek, ale rwnie pisali ze delphi potrafi w pniejszym czasie ograniczy umiejtnoci osoby (jak znajd link to wkleje)
    Odpowied z Cytatem  

Podobne wtki

1. od czego zacz ?
    Przez mateusz2615
    w forum Dla pocztkujcych
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-09-2014, 12:21
  2. js od czego zacz?
    Przez lares14
    w forum HTML, CSS, JavaScript
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-03-2014, 17:50