Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Pomocy!

Domyślnie Zlecenie na telefon

Witam.
    W czwartek w nocy skradziono mi telefon komórkowy. Niestety jest wyłączony, więc nie mogę go zlokalizować. Słyszałam jednak że jest możliwa lokalizacja przez numer IMEI nawet nieaktywny tel. jeśli ma się odpowiednie zdolności, sprzęt.
    Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?
    Niekoniecznie za darmo
    Bardzo proszę, zależy mi.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez xoxoco ; 06-03-2016 o 21:23 Powód: nie zwraca uwagi

Domyślnie

Głupotą jest szukanie rozwiązania w sieci w tym wypadku, jeżeli zginął ci telefon na logike(jak przecietny kowalsky) idziesz do hau hau i zgłaszasz to - oni to zapisują dostajesz kwit wracasz do operatora w którym masz telefon. Pokazujesz to i dostajesz nowy telefon. Nie wierz w jakieś pieprzone nisze co są w internecie typu "wyslij sms'a" czy inne lokalizatory bo dodatkowo dajesz się ruchać na pieniądze. To od Ciebie zależy co zrobisz - zawsze na własną ręke możesz iść do lombardu i odkupić

Domyślnie

Zgłosiłam to na policje ale oni nie są wstanie pomóc. Jedynie jeżeli kogoś gdzieś złapią, sprawdzą mu telefon i okaże się że to mój ale szanse są jak wygrana w totka. Żaden operator na podstawie kwitka nie da nowego telefonu jeżeli nie był on ubezpieczony, a nie był. Lokalizator ani żadna aplikacja nie pomoże, ponieważ telefon jest najprawdopodobniej wyłączony lub rozebrany na części.

Zbanowany

Domyślnie

Hey,

Numer IMEI jest przydzielonemu telefonom z androidem i tabletom. Jest on napisany na tyle tableta lub mozna go uzyskac w ustawieniach tableta/telefonu. Nawet jezeli masz ten numer spisany (jezeli nie to juz zupelnie nic nie zrobisz a watpie zeby Twoj dostawca telefonu mial spisane zanim dal Tobie telefon) to jedyne co mozesz zrobic to telefon zablokowac u dostawcy-a nie go odzyskac.

Sa aplikacje ktore umozliwiaja odnalezienie telefonu no ale jezeli juz go zgubilas i nie masz czegos takeigo zainstalowanego to rowniez nic nie zrobisz.

Watpie zeby dalo sie cos zdzialac. Przykro Mi.
    Musisz odpuscic.

Hub
    Ostatnio edytowane przez donhubix ; 09-03-2016 o 11:48

Domyślnie

"Zablokować u dostawcy" czyli w salonie operatora sieci?

Domyślnie

"Zablokować u dostawcy" czyli w salonie operatora sieci? Czy producenta?

Zbanowany

Domyślnie

Hey,

Przepraszam ze nie sprecyzowalem.

Zablokowac u dostawcy czyli w salonie operatora sieci-chociaz Oni na miejscu moga tego nie byc w stanie zrobic i bedzie trzeba dzwonic w rozne miejsca.

Producent telefonu tez napewno potrafi wiele zdzialac ale napewno nic takiego nie zrobi. Przykladem jest ostatnio glosna sprawa Appla, w ktorej FBI prosilo o pomoc w odblokowaniu i odenkryptowaniu danych z telefonu tego debila co przed swietami strzelal w jednej z amerykanskich szkol. Sad uznal ze Apple nie ma obowiazku pomagac.

Hub

Domyślnie

Dzięki za info