Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Domyślnie Włamanie do GG

Cześć wszystkim. Chciałabym włamać się na GG mojego faceta, ale zupełnie się na tym nie znam (z tego względu założyłam tutaj konto). Jest to związek na odległość, podejrzewam, że on wysyła swoje nagie zdjęcia i zabawia się z jakimiś dziewczynami na GG... Nie mogę tego znieść i serce mi się kraja ;( muszę się dowiedzieć prawdy, bo bardzo mi na nim zależy. Czy mógłby mi ktoś pomóc? znam jego numer

Użytkownik

Domyślnie

sama sobie z tym nie poradzisz, musi ci ktos znajomy to zrobic, na pewno znasz jego adres e-mail, byc moze jest on przypisany do numeru gg, mozna probowac lamac haslo poczty przez smtp programem thc-hydra pod windows na cygwinie, mozna sprobowac wyslac mu spreparowanego maila ze strona phishingowa udajaca logowanie do poczty, na koniec uzyc opcji przypominania/resetowania hasla gg na adres e-mail

Użytkownik

Domyślnie

chociaz mozna tez probowac lamac haslo na gg latwiejsza, ograniczona, graficzna wersja thc-hydra do pobrania na githubie, gg umozliwia tez logowanie przez webb, z tego co widze, nie ma tam capchy przy kilkukrotnych nieudanych probach logowania, trzeba sprawdzic sobie naglowki post i get w przegladarce, jak wyglada udane i nieudane logowanie na webgg i odpowiedno skonfigurowac hydre, ale nie jestem pewien, czy hydra obsluzy webgg, nie sprawdzalem, ale warto sprobowac, lepiej znac haslo do gg, niz je resetowac, to wbzudzi podejrzenie

Domyślnie

ja gdy miałem problem z dostępem do konta to użyłem biblioteki libgadu i stworzyłem klienta który łamie hasła na poziomie konsoli (wszystko było wykonywane w systemie linux) ale takie operacje wymagają już znajomości języka C i sieci (C++ też może być jak się odpowiednio przerobi funkcje libgadu albo do kodu programu wpisze odpowiednie instrukcje)

Domyślnie

Na Windows próbowałem zdebugować komercyjną aplikacje GaduGadu lecz większość plików jest zaszyfrowana a klucz przydzielany dynamicznie jedyna co udało mi się z tych plików wyciągnąć to liste kontaktów, konfiguracje aplikacji dla niej samej jak i definicje dla serwera a hasło nie jestem pewien czy jest w pliku przechowywane, jako do lokalnego logowania

Użytkownik

Domyślnie

chyba piszesz o wlamywaniu sie na konto gg, gdy masz dostep do komputera, na ktorym to konto jest, panna nie ma dostepu do komputera ofiary
    Ostatnio edytowane przez Dark Smark ; 08-12-2017 o 06:17

Domyślnie

no właśnie nie, akcja na windowsie polegałaby na tym że trojan też by wyciągał te informacje i wysyłał na serwer albo na email

Użytkownik

Domyślnie

tak, czy siak, piszesz o wlamie z dostepem do komputera ofiary, przeciez go nie poprosi, aby sobie wgral trojana