Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Domyślnie Kredyt dla bezrobotnego

Czy jest możliwe, że bezrobotny otrzyma kredyt?
    Mój znajomy twierdzi, że jego znajomy wziął kredyt około 1000zł bez BIK, ale co najważniejsze jest bezrobotny..
    Czy parabanki dają kredyty bezrobotnym? Jeżeli tak z czego te osoby mają niby go spłacać skoro są bezrobotne?

Domyślnie

Tak. Dają. NIe wszystkie ale dają. Nie wiem jednak czy jest to takie dobre rozwiązanie bo jak porówna sie oprocentowanie które oferuja parabanki do oprocentowania jakie jest oferowane przez banki to jest bardzo duża róznica. Tak wiec jeśli bierzesz to pod uwagę to poważnie się nad tym zastanów.

Oprocentowanie niektórych chwilówek to kilkadziesiąt procent w skali roku.

Domyślnie

Nie polecam brania pożyczek podczas bycia bezrobotnym. Lepiej już pójść szybko do jakiejś pracy na czarno.

Użytkownik

Domyślnie

Wszystkie pożyczki przynoszą sporo trudności. Stanowczo odradzam pobierania takowych świadczeń.
    Czy zdajesz sobie sprawę, iloma różnymi osobami jesteśmy za życia?

Domyślnie

Cytat Napisał maksim Zobacz post
    Nie polecam brania pożyczek podczas bycia bezrobotnym. Lepiej już pójść szybko do jakiejś pracy na czarno.
    Podzielam zdanie kolegi. Na bezrobociu nie tak łatwo o dobry kredyt.
    Sytuacja jest typowa - zrobił pan dobry uczynek, a każdy dobry uczynek będzie słusznie ukarany.

Domyślnie

Bardzo dużo na ten temat różnych poradników i forów w sieci. Poszukaj czegoś, na pewno coś znajdziesz.
    Moje życie pełne było strasznych nieszczęść, z których większość się nie zdarzyła

Domyślnie

Dla bezrobotnego to pośredniak a nie pożyczka.

Uprawnienia