Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Administrator Avatar Samowar

Thumbs up Wynajmij Hakera

Od wielu lat jestem zalewany wiadomościami czy znam jakiś zaufanych ludzi którzy zajmują się hakerstwem. Postanowiłem założyć temat w którym będą ogłaszać się hakerzy zweryfikowani przez administrację haker.com.pl

Jeżeli chciałbyś umieścić tutaj swoje ogłoszenie proszę o kontakt PW.

Użytkownik

Thumbs up

Hakerstwem zajmuję się od wielu lat mam duże doświadczenie reputacja na forum mówi sama za siebie. Proszę o wysyłanie do mnie wiadomości szczegółowych z podaną kwotą jaką jesteście wstanie opłacić zlecenie.

Jeżeli jest zainteresowany włamaniem na facebook:

1. Proszę wysłać link do konta na facebook do którego chcesz mieć dostęp.
    2. Po wykonaniu zlecenia wysyłam dowód że jestem w posiadaniu konta którego dotyczy zlecenie ( zdjęcie , screenshot z konta)
    3. Po wysłaniu dowodu że jestem w posiadaniu konta czekam 24h na opłatę zlecenia , jeżeli zlecenie nie zostanie opłacone w ciągu 24h nie podejmę się go po raz drugi konta zostanie wpisane na czarną listę.
    4. Czas oczekiwania na wykonanie zlecenia to około 24h jeżeli potrzeba mi będzie więcej czasu powiadomię Cięo tym.
    5. Po wykonaniu płatności wysyłam login oraz hasło przez forum haker.com.pl w wiadomości prywatnej.
    6. W odpowiedzi zwrotnej poprzez forum haker.com.pl proszę wysłać wiadomość czy zgadzasz się na powyższe warunki oraz link do facebooka.

Koszt: 500zł

Przykład wiadomości którą wysyłasz do mnie :

Zgadzam się na warunki " 1. Proszę wysłać link do konta na facebook do którego chcesz mieć dostęp.
    2. Po wykonaniu zlecenia wysyłam dowód że jestem w posiadaniu konta którego dotyczy zlecenie ( zdjęcie , screenshot z konta)
    3. Po wysłaniu dowodu że jestem w posiadaniu konta czekam 24h na opłatę zlecenia , jeżeli zlecenie nie zostanie opłacone w ciągu 24h nie podejmę się go po raz drugi konta zostanie wpisane na czarną listę.
    4. Czas oczekiwania na wykonanie zlecenia to około 24h jeżeli potrzeba mi będzie więcej czasu powiadomię Cięo tym.
    5. Po wykonaniu płatności wysyłam login oraz hasło przez forum haker.com.pl w wiadomości prywatnej.
    6. W odpowiedzi zwrotnej poprzez forum haker.com.pl proszę wysłać wiadomość czy zgadzasz się na powyższe warunki oraz link do facebooka."

Link do facebooka: https://www.facebook.com/linkdofacebooka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Włamanie na stronę internetową / usuwanie komentarzy / usuwanie innych treści

1. W wiadomości prywatnej wyślij mi link do strony.
    2. Napisz co cię interesuję baza danych / usuwanie komentarzy / usuwanie innych treści ( napisz jakich)
    3. Płatność przyjmuję po wykonaniu zlecenia masz pewność że nie zostaniesz oszukany.
    4. Czas realizacji zlecenia to 24h jeżeli będę potrzebować więcej czasu zostaniesz o tym powiadomiony przez prywatną rozmowę na forum haker.com.pl

Cenę zaproponuj sam

* Nie włamuję się na strony rządowe ani na duże serwisy.

Masz pytanie ? Skontaktuj się ze mną przez prywatną wiadomość na forum haker.com.pl odpowiadam bardzo szybko.

* KONTAKTUJE SIĘ TYLKO PRZEZ FORUM HAKER.COM.PL POPRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ NIE ODPISUJE NA MAILE.
    Ostatnio edytowane przez TROVI ; 06-02-2018 o 15:19

Użytkownik

Domyślnie

proszę nie wysyłać do mnie maili kontaktowych ponieważ na nie nie odpisze kontaktuje się tylko i wyłącznie poprzez forum haker.com.pl przez wiadomość prywatną.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia