Poka wyniki od 1 do 3 z 3
    Uytkownik
    Doczy
    22-07-2012
    Skd
    rawicz

Domylnie Troch pyta na temat bezpieczestwa i prywatnoci w win10 i win7

Mam komputer z system win 10 64-bitowy OEM i laptop win 7 Profesional 32-bitowy i jak wyczy dostp do dysku c w dwch systemach i gdzie bde mg uruchomi potem system bezproblemu.I jak wyczy niepotrzebne funkcje w win7 i win10 .I co zrobi eby mie troch prywatnoi w sieci i anonimowoci w sieci lan .Bo mam wykupiony nordvpn i czy warto jeszcze kupi router z openvpn tak do 150 z .I czy mie linuxa np:tails i w nim zainstalowanie oprogramowanie nordvpn.Prosz kogo kto by mi pomg w tej sprawie i napisa krok po kroku ze szczegami co zrobi.Czekam na odp.

Zbanowany
    Doczy
    27-01-2018

Domylnie

Windows 7 i 10 nie udostepniaja dysku C domyslnie, nawet mam watpliwosci, czy umialbys go udostepnic. Troche przesadzasz Nie ma sensu uzywac vpn pod tails, gdyz tails jest zabezieczony przed wyciekami dns i IP. Tails sam w sobie jest vpn'em, gdyz moze uzywac polaczen tylko i wylacznie przez siec tor. Chcesz anonimowosci na wybranych stronach, to uzywaj darmowych wtyczek vpn do przegladarek, Chcesz anonimosc dla calego internetu w skrajnych wypadkach, to uzywaj tails w trybie live na wirtualnej maszynie VMware. Zbyt panicznie dbasz i te anonimowosc, przewaznie juz wszystkie strony sa w SSL, wiec nikt cie nie podslucha, ale jest taka mozliwosc, nawet jest mozliwosc z lana wejsc ci na komputer i na nic zda sie twoj super router oraz vpn+tails. Nie ma sensu przeplacac za histerie lub niepotrzebnie zwalniac sobie caly internet. W windows 10, jesli laczysz sie do internetu przez wifi, warto ustawic we wlasciwosciach polaczenia karty wifi "polaczenie taryfowe". Wtedy windows 10 nie bedzie ci bez twojej zgody instalowal aktualizacji, ktore czesto sa wadliwe. Lepiej przeczekac i poczytac w internecie, jakie sa aktualizacje i czy stwarzaja problemy. Wtedy dopiero manualnie pozwolic na instalacje aktualizacji.

Uytkownik
    Doczy
    22-07-2012
    Skd
    rawicz

Domylnie

I a jak si zabezpieczy w sieci lan i eby mie prywatno i anonimowo oprcz nordvpn.I ktre funkcje wyczy w programie O&O ShutUp10

Podobne wtki

1. Jakie porty zablokowa w win7 i win10
    Przez saby
    w forum Bezpieczestwo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-02-2018, 02:56
  2. Jakim darmowym programem sie wifii w win10 i jak si wama .
    Przez saby
    w forum Sieci bezprzewodowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-02-2018, 11:53
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-06-2017, 19:51
  4. Par pyta na temat gier typu kibolgame.pl
    Przez NWA
    w forum Inne narzdzia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 09:41
  5. Kilka pyta rozszerzonych na temat Yaba