Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Domyślnie "Crackowanie" konta Facebook

Witam, zacznijmy od króciutkiego "disclaimera" A więc informacji tych potrzebuję do szkolnego projektu, w którym prezentujemy w jak prosty sposób potencjalny "intruz" dostać się może na konto np. FB ( najprostszy, niekoniecznie najkrótszy ).

A więc pierwsze co wpadło nam do głowy była to metoda "phisingu" ale o tym słyszał każdy i łatwo się od tego ustrzec, postanowiliśmy więc postawić na sprawdzonego Brute Forc'a, aby znacznie ułatwić zadanie zrobiliśmy to w następujący sposób:
    Do starszej wersji Firefoxa ( na nowej nie działa ) wgraliśmy dodatek fire force, po wejściu na stronę facebooka potrzebujemy dosłownie podstawowych danych ( email lub numer tel ), następnie klikamy opcje "zapomniałem hasła" w tym momencie wyskakuje nam okienko informujące iż na email/numer tel. został wysłany kod restetujący i mamy go wprowadzić w okienko poniżej. W tym momencie w pewien sposób ( na prośbę, jeśli będzie to istotne mogę to opisać dokładniej ) włączamy owego Fire Forca ( czli Brute Forca ) i czekamy aż złamie hasło.
    W teorii poszło wszystko dobrze, kod został uzyskany, moglibyśmy go wprowadzić i uzyskać dostęp do konta, ale niestety wyskakuje nam komunikat o zbyt wielu próbach wpisania hasła..

Na chłopski rozum jest to problem do rozwiązania, z uwagi iż sama metoda brute force wklepuje tych kombinacji cyferek tysiącami bez zablokowania możliwości dalszego próbowania. ( mam nadzieję że zrozumieliście co mam na myśli )

A więc ostateczne pytanie: Jak ominąć blokadę na zbyt dużą liczbę wprowadzenia haseł? ( lub jeśli nie ma takiej możliwości ) Jak można zrobić to inaczej, jakkolwiek, żeby działo..?

Z góry dzięki za odpowiedź, nikogo nie pośpieszam ale mamy termin więc dobrze by było wyrobić się z tym jak najszybciej

Domyślnie

Przyłączam się do tematu

Moderator

Domyślnie

Zobacz ten artykuł, bo chyba wszystkie metody tam są wymienione poza lukami w samym Facebooku o ile takowe obecnie ktoś znalazł:https://haker.edu.pl/2013/09/22/rozn...a-facebook/DNS spoofing, jeśli obejdziesz HTTPS wydaje się obiecujący do takiego projektu. Ogólnie ataki MITM.

Domyślnie

Najszybszy i najprostszy sposób to socjotechnika, ktoś idzie o zakład? :P