Witam, mam ogromny problem, moja siostra jest podsłuchiwana przez sąsiadów, zaczęło się to jakoś tydzień - dwa tyg temu, gdy rozmawiałem z nią przez messengera, nagle słyszała, że grupka mężczyzn podeszła pod drzwi i chwile postali, tak jakby coś instalowali, albo włamywali się na router, ona jeszcze wtedy nie przypuszczała, że jest taka możliwość, 3-4 dni póżniej, wiedzieli już wszystko o naszej rodzinie, śmieją się, żartują, dokładnie każde słowo słyszą jak przez telefon rozmawiamy, poszła na policję powiedzieć wszystko co wie itp. ale policja nie wie co jest grane w jaki sposób oni to zrobili powiedzieli, że ma zresetować telefon, zmienić hasło na routerze itp. więc przyszłą osoba co się na tym zna zmieniła jej hasło na routerze. Siostra dzisiaj do mnie dzwoni jakoś 2 godziny temu, że znów 4 mężczyzn było pod jej drzwiami i coś robiło, rozmawiałem z nią jakoś 30 min i podobno oni każde nasze słowo komentowali i się śmiali, siostra już jest wykończona nerwowo, nie wie co ma robić, dodam że jest w Niemczech i mieszka sama, druga siostra ze szwagrem mieszka 2 km dalej od niej. Ktoś wie gdzie w tej sprawie pisać, jak oni się tak włamują przez internetu czy jak ? Czy jest możliwość zabezpieczyć to ? Jeszcze dodam, że dzisiaj nawet jej budzik wyłączyli rano jak miała do pracy wstawać, policja dzisiaj też była i zabrała siostrze telefon na 2 tyg podobno będą go dokładnie sprawdzać