Temat: Anonimowosc w internecie

Pokaz wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1 Anonimowosc w internecie 
    Użytkownik
    Witam bardzo prosze o pomoc. Jak korzystac z internetu aby calkowicie byc anonimowym zeby ani dostawca internetu nie widzial historii odwiedzanych stron ani zadne sluzby. Nie jestem zadnym przestepca ale chodzi mi o zachowanie calkowitej anonimowosci. Spodziewam sie ataku pracodawcy ktory zapewne posluzy sie bilingami ze korzystalem z serwisow spolecznosciowych w czasie pracy bo szuka juz na mnie hakow aby wyrzucic mnie z pracy. Czekam na pomoc czytalem cos o torze bylbym wdzieczny jak wtedy po wgraniu spersonalizowac przegladarke aby byc calkowice anonimowym oraz program cyber ghost zmienia tylko ip wiec dostawca internetu widzi hiatorie przegladanych stron?
    Odpowiedź z Cytatem  

Może na początek spróbuj używać TOR-a? To wirtualna sieć komputerowa implementująca trasowanie cebulowe drugiej generacji. Sieć zapobiega analizie ruchu sieciowego i w konsekwencji zapewnia użytkownikom prawie anonimowy dostęp do zasobów Internetu, polecam też przeglądarkę DuckDuckGo.
    Odpowiedź z Cytatem  

3. #3 Li 
    Użytkownik
    Czyli wejde na fb przez tora czy bede. Ogladac filmy na you tube pracodawca i dostawca internetu nikt nie bedzie tego widziec na bilingach? Potrzeba jakos specjalnoe skonfigurowac tora czy poprostu korzystamy z niego i jestesmy juz anonimowi?
    Odpowiedź z Cytatem  

Dostawca internetu zawsze zobaczy z uwagi na fakt, że on udostępnia Tobie swój Internet więc tego nie unikniesz. TOR maskuje Twój ruch w sieci. Tzn utrudnia śledzenie tego co robisz np. Dla innych serwisów, stron internetowych czy też podmiotów.
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Uzywalem cyber ghost w pracy on zmienia IP czyli i tak widac co robilem w pracy na jakich strinach bylem? Uzywalem tego programu myslalem ze jak sie go uzywa jest sie anonimowym w sieci. I dajmy na to prezes korzysta z internetu od firmy ktorego prezesem jest jego znajomy. Poprosi go o bilingi i uzywanie wyszukiwarki Tor czy cyber ghosta nic nie pomoze bedzie wszystko wyszczegolnione gdzie kiedy wchodzilem na dana strone www tak?
    Ps smieszne sie okaze to jesli i tak beda bilingi jak uzywalem cyber ghost ktory strasznie zanulal neta a ja meczylem sie z tym programem ale myslalem ze bede anonimowy w necie
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Robiłam podobnie jak przedmówca i nie było problemu
    Odpowiedź z Cytatem