Zwracam si z prob do specjalistw wiadomo kim pisz. Rozchodzi si o prawa do mojej 2 letniej crki. Zdradliwa dziwk walia si ze swoim szefem wystawila mnie na 70 000 ty. Ograniczya prawa w tej chwili nie mam adnego kontaktu z dzieckiem nie udostpnia mi dziecka. Nie dba w ogle o dziecko i cay czas na okrgo pieprzy si w lesie z picioma dziesicioma na raz. Grupa jest tak zorganizowana pilnuj na kadym kroku na kadym rogu stoj. Nie moge jej zapa na gorcym uczynku. Panowie w tej chwili jestem wypukany do zera. Znajdzie si kto z dobrym sercem o ktry pomoe mi teraz i zaufa e si odwdzicz. Prosz mi wierzy dla mojej crki zrobi wszystko. Zaley mi na wycignicie z jej telefonu kontaktw gwnie tych esemesw i numerw telefonw z tymi osobami ktrymi si umawia. Jeli jest taka moliwo te to jako zdoby lokalizacj. Panowie nie chcielibycie by w takiej sytuacji par razy miaem ochot... kobieta nie jest warta niczego na tym bardziej mojej crki eby robi to w nocy obok dziecka z rnymi ludmi. Koszmar prosz Prosz niech kto mi pomoe to jest moja creczka dwuletnie.