Temat: Pomocy. Pilne

Pokaz wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1 Pomocy. Pilne 
    Użytkownik
    Witam serdecznie Państwa. Mam dużo problem i to chyba nie jest żart chociaż mam taką nadzieję .
    A więc wczoraj tj 19/7 popiłem sobie troche po pracy po czym wszedłem na czat i tam poznałem jakąś laske.
    gadaliśmy normalnie itd . zapytała czy mam SKype , i czy mam Facebooka i żebym dodał ją do znajomych (czego nie zrobiłem) ale napisałem wiadomość ( nie potrzebnie )
    laska była niby napalona na zabawy na skype. zadzowoniła do mnie co prawda była pokazana na ekranie laska blondynka fajna, rozebrana .
    Nic nie mówiła co mnie dziwiło pisała tylko żebym się rozebrał i pokazał twarz ( czego nie chiałem zrobić )
    Wyciągnąłem coś tam ze spodni i zacząłem się bawić . Po chwili przypadkowo źle przestawiłem telefon gdzie moja cała twarz była widoczna i tak sie zaczął problem..

Osoba po drugiej stronie nie była kobietą . Nie wiem jak to zrobił ale wstawił tak jak by filmik laski która siedzi, rusza się ,smyra tu i tam.
    On mnie nagrał między czasie wszedł na mojego FB zrobił screeny moich znajomych itd.
    Po czym zaczął mi grozić że jeżeli mu nie wyśle 300$ to wstawi to wszystko na FB , wyśle do moich znajomych że zniszczy mi życie.

Panikowałem nagle wytrzeźwiałem . Nie mam żadnego pomysłu co robić. Oczywiście zablokowałem te osobe na FB zgłosiłem ją . na Skype zgłosiłem nie blokowałem gdyż właśnie pomyślałem że może jest jakiś sposób żeby coś mu zrobić .

Wysłałem do znajomych wiadomość aby zablokowali osobę X bo wysyła przez wiadomość wirusy. tak żeby lepiej nie widzieli moich nagości bo to jednak nie jest normalne.

Więc tak. Mam tej osoby Skype.
    Czy jest jakiś sposób by tej osobie skasować zdjęcia , zniszczyć dysk, czy coś w tym stylu ? Nie mam za bardzo pojęcia w tych sprawach chociaż mnie interesują .
    Prosze was o normalne , poważne odpowiedzi. To nie jest żaden żart !
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Czego Ty się obawiasz. Tak jak piszesz, "popłynąłeś" przed kamerką, bo myślałeś, że z drugiej strony jest ładna kobieta.
    Nie wiedziałeś, że to facet-******.

Osoba co Cię szantażuje ma problem, a nie Ty, ponieważ:
    - podszywanie się pod kogoś jest karalne,
    - nagrywanie kogoś podczas czynności seksualnych bez jego zgody jest karalne,
    - szantażowanie i groźby są karalne,
    - zniesławienie jest karalne.

Nie wstydź się tego zgłosić!
    Odpowiedź z Cytatem