Temat: Domowa sieć wifi. Jaki program wybrać?

Pokaz wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 Domowa sieć wifi. Jaki program wybrać? 
    Użytkownik
    Witam.Z góry zaznaczę że wiem co za to grozi. Potrzebuje rady z której strony ugryźć temat już wyjaśniam.
    Mam na mieszkaniu własną sieć wifi. Użytkowników dwóch. Ja i dziewczyna.
    Od 3 miesięcy zaczęła bronić telefonu jak pies kości i jakas inna się zrobiła. Jej telefonu nie dam rady wziąć nawet na 5 minut. Telefon Huawei system Android. Nie mam opcji zeby go "zrootowac". Keylogger też odpada. Ogólnie chodzi o fb. Ona wchodzi tylko i wyłącznie przez telefon.
    Jak to ugryźć? Login do poczty i fb posiadam.

Pytanie 1 Jakiego programu użyć do przechwycenia rozmów ogólnie ruchów w sieci czy hasła. Program bettercap ,Kali Linux wystarczy?Program Cain może? czy polecacie coś innego ?

Pytanie 2 Jeśli już chodzi o hasło jak potem oszukać fb z tym żeby nie wysłał jej wiadomości że ktoś loguje się z innego urządzenia?

Dodam że najlepiej dla mnie był by przechwyt wszystkich ruchów jej w sieci i rozmów z fb niż hasła. Wolałbym żeby nie wiedziała o niczym.
    Z góry dzięki.
    Odpowiedź z Cytatem  

Administrator Avatar Admin
    Ludzie to mają problemy...
    Odpowiedź z Cytatem  

Zbanowany
    zakladam, ze twoja dziewczyna uzywa twojej sieci wifi by logowac sie na fejsa, na routerze zmien pierwszy dns na swoj ipek lokalny, uruchom sobie na kompie serwer dns, w konfiguracji ustaw przekierowania ip fejsa na swoj serwerek z www, na ktorym bedziesz mial strone phishingowa fejsa z zapisem hasla do pliku txt, drugi dns ustaw na przyklad 8.8.8.8, jesli uzywa apki w telefonie do fejsa zamiast przegladarki, to nie wiem jak to bedzie wygladac, pewnie inny mechanizm phishingu na podstawieniu jedynie serwera z loginem i hasla do logowania, mozesz tez na kali linux wygenerowac na androida keyloggera RAT tcp reverse w metasploit i podrzucic jej go do polaczenia (na yt masz poradniki jak to zrobic), na bettercapie niewiele zrobisz, bo bedziesz widzial tylko krzaki z https, nawet jak ustawisz przekierowanie w bettercap na http to apka i strona fejsa tego nie przyjma, wszystko to mozesz zrobic pod warunkiem, ze uzywa twojego wifi zamiast pakietu internetowego operatora GSM
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Tak używa tylko i wyłącznie wi fi i loguje się automatycznie z apki. Dzieki za odzew.
    Ostatnio edytowane przez DamyRade ; 14-09-2018 o 19:45
    Odpowiedź z Cytatem  

Zbanowany
    no to w takim razie kombinuj z wrzuceniem jej na telefon rata z metasploit
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Spoko Jak potem z logowaniem z innego urządzenia da się to jakoś ominąć?
    Odpowiedź z Cytatem  

Zbanowany
    na virtualboxie uruchomic genymotion, mozna emulowac ponad 300 konfiguracji smartfonow, nie jestem fanem fejsa, wiec nie wiem, po czym dokladnie fejs identyfikuje smartfona, mozesz sie pobawic i poprobowac, uruchomic ten sam model konfiguracyjny (model telefonu), mozna dla pewnosci ustawic sobie takie sam adres MAC jaki ma twoja dziewczyna w telefonie, najpierw potestuj na sobie i na swoim koncie fejsa, naprawde nie wiem, po czym moze fejs identyfikowac przypisany smartfon, numer IMEI? - to juz by chyba byla przesada
    doczytalem, ze fejs generuje jakies kody dla telefonu (numeru telefonu) wiec chyba bedzie problem, najlepiej potestowac na samym sobie na wlasnym koncie fejsa z przypisanym smartfonem, moze gdy juz bedziesz mial dostep do jej telefonu zdalnie poprzez RATA, to bedzie jakas mozliwosc wykonania zdalnego logowania z komputera poprzez jej telefon - jako jej telefon
    Ostatnio edytowane przez fapik ; 14-09-2018 o 23:05
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Dzięki jesteś mistrzem w tym. Jutro wszystko ogarniam i najpierw po próbuje własnego fb przechwycic.
    Odpowiedź z Cytatem