Temat: Jaki rusek po raz drugi wama si na instagram

Pokaz wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1 Jaki rusek po raz drugi wama si na instagram 
    Cze. To problem mojej siostry waciwie, ale ona nie jest mega obeznana w temacie komputerw, wic ja musze jej pomc.

Za pierwszym razem sytuacja wygldaa tak, e nagle dostaa maila, e jej email do konta na instagramie zosta zmieniony na [email protected] i konto znikno.
    Poleciao skanowanie bitderefnerem, adwcleanerem, zmiana hase na mocniejsze wszdzie etc, plus zaoya nowe konto na instagramie.

Mino jako 2 tyg, wchodzi na to nowe konto, a tam na profilowym zdjcie jakiego wanie ruska/turka z drinkiem.
    Doradziem jej format all, ale ma rzeczy do pracy, ktrych skasowa nie moe.

Co radzicie oprcz tego i standardowo skanowania i zmiany hase wszdzie?

Pozdrawiam
    Odpowied z Cytatem  

Cze, Zrobic back up plikow i dopiero format. Haso typku "Ogrek123" dopasowywane jest w 2 godziny nawet przy starszym sprzecie. To e antywirusy nic nie pokazay nie znaczy e czego tam nie ma, uyj maleware bytes na plikach do backupu, najlepiej bedzie jak skoanowabys je na jakims wydzielonym miejscu, moze maszyna wirtualna, czasem antywirusy maja takie foldery nazywane kwarantanna albo cos podobnego ( chodzi o to e jeeli jest tam wsadzony za wirusowany plik to on blokuje jego dostep do innych plikow.) takim folderem moze byc rowiez piaskownica. Uyj hasa zawierajacego znaki specjalne do kadego z kont, a jeeli nie potrafisz zapamietac hase uyj KeePass - to program przechowywujacy hasa, wtedy musisz pamita tylko jedno haso, ja uzywam go w sposb taki e, mam ze sob karte sd ktra podczam do komputera na niej mam caa baze kluczy oczywicie haso najmocniejsze jakie tylko sie dao, hasa gwnego nie zapisujemy nigdzie chyba e na jaki czas tylko po to aby sie go nauczy. BTW: To nawet nie musi by Rusek/Turek, chrome umoliwia translacje jzykw do takie stopnia e raczej skrzynke e-mail zaoysz, moga nawet dosta keylogera od kolegi z pracy przy zawirusowanym dokumecie np PDF - chodz nie moe nie keylogera. Mam nadzieje e pomogem.
    Odpowied z Cytatem  

pobierz program cclayner i wycz wszystkie programy w autostarcie. Keylogger moe mie nazw " chrome " " firefox " itd w autostracie nie powinno by przegldarek
    Odpowied z Cytatem  

Podobne wtki

1. drugi telefon
    Przez benio_vs
    w forum Bezpieczestwo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-03-2018, 22:09
  2. Jak zrobi wasny prywatny drugi internet?
    Przez kokos981
    w forum Off-topic (Czyli o wszystkim)
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-11-2013, 16:13
  3. modem - podczanie pod drugi PC
    Przez grzebacztronik*
    w forum Inne narzdzia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-07-2011, 22:18
  4. freesco po raz drugi
    Przez tasior
    w forum Linux/BSD/Unix