spykey

Temat: Odzyskanie hasła Winrar (nie zabezpieczonego pliku a hasła, bo plik mam)

Pokaz wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1 Odzyskanie hasła Winrar (nie zabezpieczonego pliku a hasła, bo plik mam) 
    Witam. Posiadam plik spakowany przez winrar z użyciem hasła i potrzebuje odzyskać hasło. Czytałem trochę na ten temat ale moja sytuacja jest trochę inna, ponieważ posiadam również ten plik niespakowany. Nie zależy mi na tym pliku bo go mam a na haśle którego w ogóle nie znam. Czy gdy posiadam ten plik wypakowany i zabezpieczony przez winrar to istnieje jakaś możliwość odzyskania hasła którym to było zabezpieczone? Może ktoś mógłby mi pomóc.

Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez mattqwerty ; 13-12-2018 o 00:08
    Odpowiedź z Cytatem  

Może będę chujem ale, Włącz przegladarke wpisz google.com wpisz jak zdobyć hasło do win rar i masz 1 filmik na youtube, więcej czasu zajeło ci napisanie i dodanie tego na forum niż znalezienie odpowiedzi. a haslo to pewnie "Ogórek 123" lub takie samo jak do twojej poczty...
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik Avatar wiwp1994
    Ewentualnie możesz obczaić Forensic Zip ale to już dla ludzi mających wiedzę w tematyce hackingu/informatyki śledczej xd
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik Avatar wiwp1994
    Ewentualnie możesz obczaić Forensic Zip ale to już dla ludzi mających wiedzę w tematyce hackingu/informatyki śledczej xd
    Odpowiedź z Cytatem  

Niestety pojecia nie mam w tym temacie i szukam kogos kto moze pomoc. Jezeli ktos moze mi z tym pomoc to jestem w stanie za to zapłacić. Do kolegi ktory jak sam sie nazwal chujem... Niestety kolego chuju nie mam zielonego pojecia jak te haslo brzmi bo nie ja je zakladalem. Jezeli jestes rownie dobrze wyszczekany w tym temacie to mi w tym pomoz to dam Ci zarobic. Gdyby ktos mogl mi pomoc to czekam na wiadomosc. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem  

Pomoge ci bo widze ze google naprawde gryzie: http://adf.ly/1erSXa - program uzyj metody bruteforce okolo 2h i masz haslo. jezeli wiesz ze haslo jest tylko z malych i np bez zadnej liczby bedzie szybciej jezeli nie naturalnie bedzie dopasowywac po kolei duze, male litery i liczby. https://www.youtube.com/watch?v=N6VjRKIZsxY Dorzucam ci filmik raka abyś sie nie pogubił.
    Odpowiedź z Cytatem  

Ameryki nie odkryles tym filmikiem z youtube. Chyba nie przeczytales wyraznie. Ja w ogole, pokreslam jeszcze raz: W OGULE nie mam pojecia o tym hasle bo nie ja go zakladalem. W ogole to znaczy ze nie wiem czy sklada sie z malych liter, czy z duzych, czy z liczb, czy z innych znakow z klawiatury, nie wiem czy jest z jednego znaku czy ze 100 znakow. Metoda bruteforce komputer mielil mi 5 dni po czym to przerwalem i szukam pomocy
    Odpowiedź z Cytatem  

Nie napisales nic o tym ze próbowałeś zdobyć hasło metodą bruteforce czy słownikową - wiec jak moglem o tym wiedzieć. Głownie istnieją dwa sposoby zdobywania haseł innych nie potrzebowałem wiec moze poprostu ich nie znam ale zrobilem maly research i wciaż tylko widzę Brute force lub slownikowy co w sumie mnie upewnia w przekonaniu że sa tylko dwa. może ktoś inny wie coś wiecej na temat archiwizerow. Odpal może kaliego na maszynie wirtualnej ustaw mu troche ramu przezuc plik i niech łamie takie jest moje zdanie.
    Odpowiedź z Cytatem