spykey

Temat: Pac 50 z za obejcie zabezpieczenia na OME.TV aby uywa ManyCam

Pokaz wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1 Pac 50 z za obejcie zabezpieczenia na OME.TV aby uywa ManyCam 
    Mam problem ze stronk Ome.tv, od jakiego czasu uywaj zabezpieczenia przed uywaniem emulatora kamerki ManyCam. Nie wiem jak to zabezpieczenie dziaa ale widzi uywanie ManyCama nawet jak zmieniem nazw kamerki ManyCam na inn nazw w programie. Myl, e zabezpieczenie sprawdza jaki wpis w rejestrze i jeli wykryje wpis ManyCama to blokuj dostp.

Trzeba cign ManyCam https://manycam.com zainstalowa i potem wej na ome.tv i prbowa obej zabezpieczenie tak aby bya moliwo uywania emulatora kamerki.

Osobie, ktrej si to uda pac 50 z w kryptowalucie.
    Odpowied z Cytatem  

Nie wydaje mi si aby dziaao to przez rejestr, raczej paczki, polaczenia. probowales trybu inkognito? czasem to wystarczy lub tor, takie zabezpieczenia stron dzialaj troche jak ADsblock, moesz sprbowa jeszcze wyczy automatyczne uruchamianie skryptw, w kocu jako to sprawdza czy masz tego ManyCama zwykle dzieje si to za spraw skryptw take moe pliki cookies. mam nadzieje e chod troch pomogem
    Odpowied z Cytatem  

Sprbowaem inkognito dalej skrypt dziaa. Po zablokowaniu dziaaniu skryptw stronka nie startuje, moesz to sam sprawdzi bez instalacji ManyCama. Sprawdziem zrdo strony klikajac prawym klawiszem na stronce czyli view-source:https://ome.tv/ i na dole kodu jest link do skryptu <script src="https://roulette.apps-host.com/scripts/main.js?t=5"></script> w samym skrypcie poszukaem sowa manycam i jest tego sporo pokasowaem wszystko zapisaem skrypt i wysaem na serwer ktory postawiem a sam stron ome.tv zapisaem na dysk i edytowaem tak aby korzystaa ze skryptu , ktry wysaem na swj server. Odpalam stronk z dysku i nadal wykrywa ze uzywam ManyCama
    Odpowied z Cytatem  

Mnie sie udalo odblokowac w 10 minut. Nie jest to trudne. Nadawalem ze 3 minuty jako zrzut ekranu i zostalem zbanowany. Pewnie dlatego ze mialem obok swojego nadawanego obrazu twarz innej osoby ktora akurat weszla na moja kamerke i mnie zglosila. Zostalem zbanowany z komunikatem tresci "Jeste zbanowany na czacie. Powodowa: obraz obcego". Jesli jestes zainteresowany intrukcjami to zrobie ci film pokazujacy ze blokady nie ma. Po obejrzeniu filmu decydujesz czy chcesz zaplacic i podam ci instrukcje.
    Ostatnio edytowane przez Modus000 ; 09-04-2019 o 14:49
    Odpowied z Cytatem  

OK zrb filmik jak to dziaa u ciebie. Jak ci dali bana to jeste w stanie te obej bana ? Czyszczc historie przegldania, zmieniajc IP albo nazwe urzdzenia ? Bo to tez jest wane. Moliwo odbanowania.
    Odpowied z Cytatem  

Ban jest tylko na IP odczytywany przez webrtc z przegladarki. Bana dostalem na firefoxie ktory musi miec calkiem odblokowany webrtc aby czat dzialal. Po zmianie adresu ip ban znika na firefoxie. Na przegladarce chrome nawet nie musialem zmieniac ip gdyz w chrome mam wtyczke webrtc leak prevent ktora czesciowo blokuje odczyt webrtc w tym adres ip ale czat dziala. Wiec z ominieciem bana nie ma zadnych problemow ani specjalnych kombinacji. Wieczorem w wolnej chwili zrobie ci filmik i podrzuce link do niego.
    Odpowied z Cytatem  

Ome.tv przez webrtc odczytuje kamere i mikrofon do udostepnienia w przegladarce dlatego musi byc odblokowany. Blokada webrtc w firefroxie blokuje odczyt ip z przegladarki oraz urzadzenia do udostepnienia i dlatego czat na firefoxie z zablokowanych webrtc nie dziala. Chrome blokuje webrtc tylko czesciowo czyli blokuje tylko odczyt ip ale nie blokuje urzadzen do udostepenienia przegladarce i czat dziala.
    Odpowied z Cytatem  

Zapewne moga zablokowac ip globalnie bez uzycia webrtc. Wtedy bedzie wymagana zmiana ip nawet na chrome.
    Odpowied z Cytatem  

Zmiana ip sie nie przejmuj bo mog to zrobi po vpnie. Bardziej boj si, e jako blokuj nazw po wpisie w rejestr , kiedy blokowali po wpisie ale zmieniaem nazw wpisu i w ten sposb obchodziem ich bany.
    Odpowied z Cytatem  

Nagralem ci filmik. Link do niego wyslalem ci wiadomoscia prywatna. Obejrzyj go i daj znac.
    Odpowied z Cytatem  

ok Dziaa , wysyam prywatna wiadomo.
    Odpowied z Cytatem  

Podobne wtki

1. Jak uywa exploitw w php
    Przez Dante#
    w forum Exploits/PenTests
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28-04-2019, 10:55
  2. obejcie zabezpieczenia kodem na tel. na fb
    Przez Mykey
    w forum Hackme/Crackme