spykey

Temat: Zabezpieczenia FB

Pokaz wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1 Zabezpieczenia FB 
    Witam,
    Jestem tutaj nowy. Pytanie jest odnośnie konta FB.
    Potrzebuje dostać się na konto swojej narzeczonej bo mam mocne podejrzenia ale brak dowodów, że mnie zdradza.
    Chodzi o to, że mam jej login do FB oraz hasło. Posiadam nawet login i hasło do jej poczty skojarzonej z FB. Problem polega na tym, że jakiś czas temu miała próbę włamania na konto (to nie byłem ja) i od tamtej pory usunęła wszystkie urządzenia, które mogą się łączyć poza laptopem, który znajduje się w domu rodzinnym i telefonem którego strzeże jak oka w głowie.
    Nie chce resetować hasła bo się zorientuję. Czy macie jakieś pomysły jak to zrobić aby FB mnie nie zidentyfikował jako nierozpoznane urządzenie? Dodam, że na 100% nie ma uruchomionego uwierzytelniania dwuskładnikowego. Jeśli to w czymś pomoże to jestem w stanie zdobyć jej IP kompa domowego (ale tutaj jest chyba ustawione DHCP) i pliki profilu z Firefox.

Z góry dzięki za pomoc
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Po pierwsze musialbys sie zalogowac z tej samej sieci wifi lub tej samej sieci operatora komorkowego by zgadzala sie lokalizacja. Po drugie musisz zdobyc jej user agent przegladarki i smartfona czyli wersje windowsa i przegladarki a w przypadku smartfona wersja systemu i numer oraz build i nazwa urzadzenia. Mozesz sobie zmodyfikowac wlasny user agent na przegladarce za pomoca pluginow. Do zmiany wersji systemu i numeru oraz builda i nazwy urzadzenia na smartfonie trzeba posiadac roota i zainstalowane programy: busybox, root browser, terminal emulator. Wtedy mozna w pliku konfiguracyjnym systemu ustawic dowolna identyfikacje smartfona.
    Ostatnio edytowane przez Modus000 ; 17-07-2019 o 19:03
    Odpowiedź z Cytatem  

Witaj, jeśli chodzi o smartfona to nie ma szans, ale jeśli chodzi o komputer...
    "Po pierwsze musialbys sie zalogowac z tej samej sieci wifi" - najmniejszy problem, dobry kolega mieszka na tym samym osiedlu gdzie łapie jej wifi, znam hasło tak więc wykonalne
    "Po drugie musisz zdobyc jej user agent przegladarki" - po googluje o co chodzi ale jak byś udzielił informacji tutaj to będę wdzięczny (ps. przeglądarka to firefox). Ale jeśli chodzi o samą wersję to mamy identyczne, mam 100% pewności, sam jej instalowałem winde z której sam korzystam (różne są tylko klucze) oraz przeglądarka - też ta sama wersja
    "Mozesz sobie zmodyfikowac wlasny user agent na przegladarce za pomoca pluginow" - tutaj prosiłbym o podpowiedź

Dzięki
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Skoro jestes pewien ze masz identyczny windows i wersje przegladarki firefox to nie musisz nic zmieniac. Macie taki sam user agent.
    Odpowiedź z Cytatem