spykey

Temat: Atak Dos/DDos na IP prywatnej osoby

Pokaz wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1 Atak Dos/DDos na IP prywatnej osoby 
    Użytkownik
    Witam, chciałbym się zapytać jak wykonać atak Dos/DDos na ip zwykłej osoby np. pana Mariusza z Poznania. LOIC mi nie działa nie wiem czemu. Mogą to być sposoby na windowsie albo na Kalim Linuxie
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    LOIC pod windows potrafi wylaczyc internet ale musza ku temu sprzyjac odpowiednie warunki. 1. Ofiara musi miec otwarte jakies porty udp na routerze widoczne przez internet. 2. Nie moze to byc siec mobilna/komorkowa. 3. Trzeba miec wysylke po udp przynajmniej 30 megabitow/s. 4. Trzeba uzyc wersji LOIC na przyklad tej starszej 1.0.8 ktora wyciska ostatnie poty z naszego lacza bo te nowsze wersje sa bardziej zoptymalizowane i wyciskaja tylko 0.5 mega. 5. Trzeba sobie sprawdzic przy jakiej predkosci wysylce po udp pada nam nam net bo wtedy juz LOIC nie dziala oraz maksymalna predkosc wysylki po udp przy ktorej nie pada nam internet. 6. Przynajmniej 10 megabitow/s wysylki po udp LOIC internet nie moze nam padac. 7. Router ofiary musi miec standardowa konfiguracje przy ktorej brak zabezpieczen antydos.

Z mojego doswiadczenia wynika ze wiele ludzi nie konfiguruje routerow jak nalezy.

Sprawdzic nmapem porty udp: nmap IP -Pn -sU

Najbardziej podatne porty udp w routerach to 161 i 500.

Gdy warunki sa spelnione to mozna dosowac komus router/internet. Nalezy zaopatrzyc sie w program netlimiter ktorym bedziemy tlumic predkosc LOIC. Najpierw ustawiamy 3-4 MB/s w netlimiter dla LOIC i puszczamy dosa przez jakies 10 sekund z suwakiem na maxa do lewej i tlumimy LOIC do 1 MB/s na jakies 10 sekund bez ruszania suwaka i tak w kolko (pulasycyjnie trzeba to robic by nie zapchac sobie wlasnego internetu) az ofierze padnie internet. Gdy juz jej padnie internet zostawiamy LOIC na tlumiku 1 MB/s aby router ofiary sie nie odetkal. Internet ofierze powinien zaczac dzialac ponownie po zresetowaniu routera.

Czas takiego pulsacyjnego ataku to okolo 3 minuty i internet ofierze powinien pasc.

Bez problemu mozna komus wylaczac internet w UPC, orange swiatlowod, neostrada, vectra...
    Ostatnio edytowane przez Modus000 ; 10-08-2019 o 01:31
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Dzięki za taką wyczerpującą odpowiedz, ale kiedy pisałem ze LOIC mi nie działa chodziło mi o to ze nie mogę go uruchomić robię wszystko tak jak powinienem ale wyskakuje mi ze system Windows może nie mieć uprawnień czy coś w tym stylu, trzeba mieć jeszcze jakiś program żeby ŁOIĆ zaczął działać czy coś?
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Moze masz jakas zawirusowana wersje LOIC. LOIC nawet nie wymaga uprawnien administratora. Najlepiej sciagnij ze strony autora projektu na githubie:

https://github.com/NewEraCracker/LOIC

Wersja 1.0.8:

Low Orbit Ion Cannon (LOIC) is an open source network stress tool, written in C#. LOIC is based on Praetox's LOIC project at https://sourceforge.net/projects/loic/

https://sourceforge.net/projects/loi...ic/loic-1.0.8/ - przegladarka krzyczy ze plik niebezpieczny ale to normalne gdyz aplikacja ta jest na czarnej liscie

Wersja najnowsza: https://github.com/NewEraCracker/LOI...s/tag/2.9.9.99

Wymagania dla windows:

Requires Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1, available at: http://www.microsoft.com/downloads/e...displaylang=en
    Ostatnio edytowane przez Modus000 ; 11-08-2019 o 01:00
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Czyli żeby pobrać LOIC trzeba mieć to Microsoft.NET 3.5 Service Pack 1? Bo też go nie moge pobrać pobieram setupa i go otwieram ale nic sie nie dzieje, powinno cos wyskoczyć czy tak ma być?
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Zeby moc go uruchomic i zeby dzialal w windowsie musi byc zainstalowany Microsoft.NET 3.5 Service Pack 1. Pobrac mozna bez tego. Kolego skoro takie banalne pytania zadajesz to lepiej sie za to nie bierz
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    No bez przesady Po prostu nic sie nie dzieje kiedy otwieram setupa
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    @Modus000 a jest jakiś inny sposób na zrobienie DoS-a?
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Byc moze masz zwalony system lub niezainstalowane wymagane aktualizacje windows dla MS NET 3.5 lub niewlasciwa wersje windowsa albo wylaczona usluge update windows. Sam musisz poradzic sobie z tym problemem jak zainstalowac poprawnie MS NET 3.5. Na google na pewno sa potrzebne informacje. Nie mialem do czynienia z innymi dobrymi floderami pod windows w wersji graficznej. Zapewne sa jakies w pythonie na githubie. Na YT masz wiele poradnikow - filmikow jak dosowac na kali linux. Bez wzgledu na to czym bedziesz chcial dosowac to w/w warunki nadal musza byc spelnione.
    Odpowiedź z Cytatem