Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 136 do 144 z 144
    Użytkownik

Domyślnie

Niby można "nabyć", ale zauważ jak absurdalne to jest. Ściąganie czegokolwiek z neta.

Gry: przez to, że nie inwestujemy w oryginały [tzn Wy - akurat gry mam zawsze oryginalne... (mało, ale oryginalne ! Diablo I i II ;D i kilka innych)], to:

a) kosztują tyle
    można narzekać, że mało pozycji wychodzi

Filmy... No tutaj akurat i tak z kina jest większość kasy xP

Książki: skąd je wziąć jeśli nikt nie będzie kupował ? ;] Nikt nie będzie pisał, proste ! Dlatego też wolę poczekać dłużej i kupić, niż nie czekać i ściągnąć ;/

Pieniądze ? Zawsze tak było, jedni mają więcej inni mniej. A tak naprawdę. Ilu z Was nie stać na kupienie książki oryginalnie wydanej ? xP Jednej na kilka miesięcy ! ;]

Domyślnie

Książki: skąd je wziąć jeśli nikt nie będzie kupował ? ;] Nikt nie będzie pisał, proste ! Dlatego też wolę poczekać dłużej i kupić, niż nie czekać i ściągnąć ;/[/b]
    Odnośnie książek. IMO nie ma gorszej rzeczy niż e-book Strasznie męczą oczy a czytniki e-booków nie są dobre na kieszeń przeciętnego Kowalskiego... Dlatego lepiej zainwestować w papier.

Użytkownik

Domyślnie

Jestem na początku lektury "Wstęp do programowania w języku C++" Radosława Skoła wyd. Helion. Poprosiłem p. od infy, bo ma wtyki do biblioteki i zakupił ten tytuł, teraz ja wypożyczyłem ją.

Użytkownik

Domyślnie

Jakieś wrażenia ? Cokolwiek ?

W tym momencie, bez obrazy , potraktowałeś forum jak bloga. Czytasz, dobrze - ŚWIETNIE ! :] Tylko coś więcej ? Jaki język ?

Jak jest opisywana ? Są porównania C++ do C [choćby we Wstępie lub na początku] ? Są typy danych ? [int, double itp]

Użytkownik

Domyślnie

To i ja również dodam coś od siebie Polecam coś takiego "multimedialny kurs programowania w języku visual c++". Legalnie można to znaleźć na allegro lub poszukać na rapidshare czy innych hostingach Dla początkujących powinien pomóc
    Wszystko ładnie i pięknie ale czasami lektor zapomina, że kurs został przygotowany dla początkujących

Domyślnie

http://www.wnt.com.pl/product.php?action=0...d=105&hot=1

Klasyk jeśli chodzi o C++, napisana przez autora tego języka. W przeciwieństwie do symfonii.., thinking in.. żeby ją zrozumieć trzeba myśleć.

Domyślnie

Warto zapisać się na szkolenie z C++ czy lepiej męczyć się samemu z książką ??

Dawni Moderatorzy Avatar Αvenger

Domyślnie

Cytat Napisał biela.andrzej Zobacz post
    Warto zapisać się na szkolenie z C++ czy lepiej męczyć się samemu z książką ??
    Lepiej z książką.
    SNiper.

Domyślnie

Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nikt nie podaje chyba najprostszej metody do rozpoczęcia programowania w C++, jakią jest pobranie i zainstalowanie całkowicie darmowego i crosspltformowego Code::Blocks?