spykey

Temat: [DL] Gry o tematyce hackingu

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaz wyniki od 1 do 15 z 46
  1. #1 [DL] Gry o tematyce hackingu 
    Dawni Moderatorzy
    Yo :-)
    Ostatnio znalazlem takie cosik na torrentach tj. zbior kilku gierek o tematyce hackingu, chociaz sam nie sprawdzalem czy to smiga (po za DH)

Uplink PL : http://rapidshare.com/files/19561621/Uplink_PL.rar.html
    Digital Hazard : http://rapidshare.com/files/19562540...azard.rar.html
    BS Hacker + MOD's : http://rapidshare.com/files/19567125/bshacker.rar.html

jak ktos ma jakies HACKME, itp zabawy to wklejac i temat sie przyklei :-)
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Uplink - jedna z fajniejszych gier tego typu.. niestety mało realistyczna, aczkolwiek posiada "podstawowy" stereotyp postępowania.

A co do gier typu hackme itp [przeglądarkowych] :
    www.uw-team.org/hackme/index.htm HACKME 1.0
    www.uw-team.org/hm2/index.htm HACKME 2.0
    www.uw-team.org/hm3next/index.htm HACKME 3.0
    www.tdhack.com jest na niej bardzo duzo zadan do rozwiązania,możliwosć wybrania poziomu trudności ,należy sie zarejestrować
    www.withack.com na tej stronie jest pare zadań z konkursu szkolnego na najlepszego hakera
    www.hackr.org kolejna strona z łamaniem haseł aby zagrać na tej stronie musisz sie zarejestrowac
    www.iwannahack.com Ang. strona znajdziesz na niej lamiglowki z dziedziny crackme i hackme, trzeba sie zarejestrowac
    www.quiz.ngsec.com anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 10 leveli
    www.mod-x.co.uk anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 8 leveli trudna
    www.wargame.ionichost.com/start.html anglojęzyczna strona z łamaniem haseł nie trzeba sie rejestrować
    www.arcanum.co.nz anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 4 rodzaje zadań logiczne,programistyczne,kryptograficzne,rózne trzeba sie rejestrować
    www.bright-shadows.net anglojęzyczna strona z łamaniem haseł trzeba sie zarejestrować ponad 300 zadań do rozwiązania POLECAM!
    www.freewebs.com/hackerchallenge/level1.htm anglojęzyczna strona z łamaniem haseł pierwszych kilka hasel jest bardzo łatwych nie trzeba sie rejestrowac
    www.net-force.nl anglojęzyczna strona z łamaniem haseł trzeba sie rejestrowac bardzo wiele kategori zadań POLECAM tą strone!
    www.try2hack.nl anglojęzyczna strona z łamaniem haseł 11 leveli przy nieudanej probie wpisania hasla zostajesz przekierowany na strone disney
    www.geocities.com/solarsistem/gif/wg/one.htm anglojęzyczna strona z łamaniem haseł nie trzeba sie zarejestrować
    www.angelfire.com/ne/warp/go.html anglojęzyczna strona z łamaniem haseł nie trzeba sie zarejestrować
    www.chumley.biz/modules.php?name=Challenges anglojęzyczna strona z łamaniem haseł trzeba sie zarejestrować około 50 zadań
    http://www.antionline.com/tools-and-...text/index.php na tej stronie nie ma gier natomiast jest pomocny skrypcik do dekodowania niektórych haselek zawartych w grach

[Źródło: hackme.pl]
    Odpowiedź z Cytatem  

Dawni Moderatorzy Avatar D0han
    Odpowiedź z Cytatem  

5. #5 Re: [DL] Gry o tematyce hackingu 
    Użytkownik
    Originally posted by maSs
    Uplink PL : http://rapidshare.com/files/19561621/Uplink_PL.rar.html

działa wam może ten link? bo mi coś nie

/edit fdj: dziala !!!!!
    Odpowiedź z Cytatem  

6. #6 Re: [DL] Gry o tematyce hackingu 
    Użytkownik
    Originally posted by cristiano20+--><div class='quotetop'>CYTAT(cristiano20)</div>
    <!--QuoteBegin-maSs

działa wam może ten link? bo mi coś nie

/edit fdj: dziala !!!!![/b]
    fdj ma racje, działa.
    Ludzie nauczcie się ściągać z rapi lub zapiszcie się na angielski w empiku ; )
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    link dziala... tylko ze jak zassalem uplinka to blad ze nieoczkiwany koniec archiwum ;p wiec mam pograne ;pp
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Prosze o kasacje posta, zdublowałem linka

Kod:
    www.tdhack.pl - Jednym słowem Etyczny Hacking;) Jest tu zbior zadań (Net,Software,deskrypcja i inne), ale wymaga darmowej rejestracji POLECAM!
    Odpowiedź z Cytatem  

Dostajemy slaby komputer na początek i z słabym łączem, i staramy sie zdobyć jak najwięcej reputacji i jak najlepszego softu (obecnie 4.5)
    Polecam przeczytać na forum dział Manuals.

Slavehack.com

Jesli macie pytania do do samej gry zapraszam na PW
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Gra jest wypas! Bardzo przyjemnie sie gra
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    co do gry Uplink mam kilka pytan i prosilbym o odpowiedz
    1. najwazniejsze
    czy ma ona cos wspolnego z rzeczywistoscia? Programy/polecenia konsoli (np. usuwanie logow tam jest jakos LOG=>DEL), ktore w niej wystepuja sa takie jak w realnym swiecie?
    no i czy same sposoby wlamow dzialaja na tej samej zasadzie, cyz to jest poprostu zwykla gra, z ktorej nic sie nie nauczymy tylko mozna grac dla rozrywki?

2. mam problem: jak leci mi wprowadzenie v.2 (czyli juz opis jak zrobic misje testowa) to w pewnym momencie po przeczytaniu maila pisze zebym kliknal w link 'komputer testowy uplink' ale nigdzie czegos takiego nie widze... jedyne z czym moge sie polaczyc to 'InterNIC' ale jak to zrobie, to we wprowadzeniu natychmiast pojawia sie informacja, ze polaczylem sie ze zlym serwerem i zebym sie rozlaczyl... no kurde nic innego tam nie widze ;/ (jak sie olacze juz do tego InterNIC to tam faktycznie jest komputer testowy uplink, no ale tak jak mowie.. wtedy juz nie dziala wprowadzenie i nie wiem co dalej..)

3. Czy ta gra laczy sie w jakis sposob z internetem? czy to jest w pelni uruchamiane na kompie... (podobno mozna sciagac stan konta na jakim skonczylismy gre ale nie wiem czy to prawda:P)

podzrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    no dobrze, moglby ktos odpowiedziec na moje pytania? na pewno ktos gral w uplink
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    Gra nie ma za wiele wspólnego z rzeczywistością? Nie ma (o ile mi wiadomo) programu który w kilka sekund (uwzględniając nawet kosmiczne prędkości komputerów w grze) złamał hasło do każdego serwera i to nie metodą pełnego przeglądu, a po jednej literce. Tak samo decypher (nie pamiętam, czy tak się nazywa, grałem w to lata temu), nie wspominając o tym, że w grze proxy i firewall są zupełnie czym innym, niż w rzeczywistości. Ale gra się przyjemnie
    Odpowiedź z Cytatem  

Użytkownik
    ok, dizeki to chcialem wiedziecP
    z tego co widze, to wszystko hackuje sie za pomoca programow, ktore kupilismy ,takze za bardzo sie nie musimy naglowic no ale skoro mowisz, ze sie gra fajnie, to ok
    Odpowiedź z Cytatem