Abuser!

Status
Zamknięty.

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Originally posted by Kornik52
jasne xD 4 tibiarzy odlaczonych od neta.. xD ciekawe ile wytrzymaja bez internetu nie grajac w tibie?
<
Mniej niż zerooo xD <lol>
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Chociaż skąd pewność, że wobec nich zostaną podjęte jakiekolwiek działania? już widzę jak tepsa będzie sie tym zajmowała :]
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Zgłaszać, zgłaszać, zgłaszać... Jeżeli do takiego zgłoszenia dołączy się osoba która straciła konto to nie dość że to podchodzi pod KK to sprawa jest bardzo dobrze udokumentowana.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
pomysl z programem myśle że jest dobry, aczkolwiek to nie zmiania faktu że jeśli ktoś myśli to się na keyloggera nie nadzieje....
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Pomysł udany, teraz moderatorzy będą mieli więcej czasu na wymierzanie sprawiedliwości...
Już kilka razy pisałem na IRC lub PW by sprawdzić plik czy nie jest "shitem"...
Teraz przynajmniej będzie można "skazywać" szybciej, czulej, lepiej, mocniej... :jupi: :hahaha: :hahaha:
 
3

31337

Gość
Już lepszy jest `program do hakowania` ;]
Jasne że fejk, inaczej byłby link^^
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Jasne niedowiarki, Wam się wydaje, ze to "chwyt", a tu zaskoczenie może być pewne.
Zresztą co niektórzy mieli już okazję sie przekonać jak łatwe zadanie może mieć moderator korzystając z tego progsa.

Potwierdzam z pełną świadomością, że i program jak również mail'e skierowane do provider'a tych którzy szkodzą użytkownikom forum są w 100% prawdziwe.

Ban na forum za naruszanie regulaminu poprzez podrzucanie "syfu" nie jest żadną karą, natomiast konsekwencje jakie my wyciagamy z takiego procederu mogą mieć również zastosowanie prawne.
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
odp

Hmm...pomysł bardzo ciekawy. ;]
Ale szczerze wątpię, aby od razu odłączali neta. Myślę, że sama sprawa ustalenia czy osoba na pewno napisała ten post. (Nim odpowiedzą, i nim wy prześlecie im post minie kilka dni). Potem, pewnie obejdzie się na samym ostrzeżeniu od dostawcy. Ja bym proponował ignorować takie żeczy 2 razy, a dopiero za 3 wysłać maila. Co 1 key to nie 3. Myślę, że kara była by większa ;]
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
@djmentos
Wysłanie przez nas mail'a to sprawa sekundowa.
Reakcje provider'ów są różne, jedni reagują w trybie natychmiastowym wyciągając konsekwencje, u innych kończy się za pierwszym razem na ostrzezeniu.

Jedno jest jednak pewne: JEST TO NIEZGODNE Z PRAWEM I REGULAMINEM FORUM i nalezy się temu przeciwstawiać natychmiast. Ignorowanie doprowadzi jedynie do tego, ze dany user powtórzy swą "działalność".
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
zapomniałaś o jeszcze jednej większościowej grupie adminów którzy to olewają! Po co będą się przejmować i wysyłać klientów do konkurencji? Oleją to sobie i po problemie
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Ale i tak działać trzeba :] Nie można tego "olać" bo wtedy dopiero by było...
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Trudno mówić o mniejszości czy większości, jeśli statystyki istnieją w ogóle to i tak są niemiarodajne.

Z doświadczenia wiem, iż providerzy interesują się tego typu naruszeniami. Pomyśl, dziś ktoś chce "hacknąć" (o lol) jakieś konto a za jakiś czaas połasi się na "dużą rybkę" (oczywiście nie wszyscy). To wciąga, jest jak narkotyk, a to stanowi zagrożenie więc admin, który przysłowiowo "olewa" sprawę jest po prostu głupi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom