Administracja

Bartex95

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2007
Posty
5
Witam!
Mam mały problem. Korzystam z linuxa (Open Suse najnowsza wersja). NIe jestem administratorem, a chciałbym
dostać się do administracji. NIestety nie znam hasła ;(. Czy jest jakiś sposób na znalezienie hasła lub dostania się do administracji bez niego??
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by Bartex95
Witam!
Mam mały problem. Korzystam z linuxa (Open Suse najnowsza wersja). NIe jestem administratorem, a chciałbym
dostać się do administracji. NIestety nie znam hasła ;(. Czy jest jakiś sposób na znalezienie hasła lub dostania się do administracji bez niego??
nie
<
 

spycigniewwoods

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2007
Posty
30
Originally posted by Bartex95
Witam!
Mam mały problem. Korzystam z linuxa (Open Suse najnowsza wersja). NIe jestem administratorem, a chciałbym
dostać się do administracji. NIestety nie znam hasła ;(. Czy jest jakiś sposób na znalezienie hasła lub dostania się do administracji bez niego??

Tak - poza dużą ilością nie nadających się dla Ciebie sposobów technicznych, jest jeden prosty - umawiasz się na wódkę z adminem, spijasz go do nieprzytomności i umiejętnie podpytujesz. Jak ci się poszczęści, pijany jak bela admin, zanim osunie się w pijacki sen, wybełkocze hasło. Pół litra kosztuje około 20zł.
<
k: Pamiętaj, żeby samemu za dużo nie wypić. :nonono:
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Originally posted by spycigniewwoods
... Jak ci się poszczęści, pijany jak bela admin, zanim osunie się w pijacki sen, wybełkocze hasło. ...

ahaaa i jeszcze moze miec okazje zobaczyc co admin jadl przez ostatnie 3 dni :yes:

<
 
Do góry Bottom