Adres FTP strony WWW, jak?

N

nic_nie_wiem

Gość
Jak znaleŸć adres FTP do servera, na którym stoi strona WWW? Może tutaj ktoœ mi pomoże
<
.
 
A

art

Gość
To trochę nie logiczne pytanie, jeżeli znasz adres stronki,
i jeœli strona niema domeny, to stoi na jakimœ serwerze
free w jednym i w drugim wystarczy wpisać cały adres lub częœć jeœli jest na serwerze free
pisac choćby przez stronke http://nevillon.pac.pl/resolver.php
IP serwera jest tym właœciwym. ftp to jedna z usług którš serwer udostępnia

Pozdrawiam

art
 
N

nic_nie_wiem

Gość
Na przykład, jak się dowiedzieć na jakim FTP siedzi strona www.przemysl.pl, aby można było (poprzez np. Brute-Force) włamać się na stronę??
 
B

b4d4ss

Gość
... skoro zadajesz takie pytania ...

stary to daruj sobie nic dobrego cie przez to nie spotka bo 99% daje ze przyliczysz taka wpade ze ci sie odechce uzywac kompa przez najblizesze 10 latek ... a jak ci sie nie odechce to ktos inny cie "przymusi" ...

eeeh stary, chyba nie wiesz tak na prawde co ty piszesz bo po logach czlowieku to nie dosc ze ci te anon proxy (bo na pewno o tym myslisz) to popadajja momentalnie a po 2-gie to zdaj sobie sprawe z tego ze wiele takich anon proxy przepuszcza twojego ipeka i bede mieli cie jak na dloni, poza tym stary podlucz sie troche bo znajac zycie to nawet nie bedziesz wiedzial jakiego loginu uzyc do tego brutala, a po kolejne juz nawet nie wiem ktore to zdaj sobie sprawe z tego ze nawet jak se dostaniesz do OS'a przypuscmy ze osiagniesz tego roota to nawet nie bedziesz wiedzial jak logi wywalic i w jaki sposob sie zalogowac zeby te logi powywalac, wiec juz ci chyba wystarczajaco dalem do zrozumienia zebys nie rzucal sie z lmotyka na slonce...

najpierw sie troche poducz.
 
Do góry Bottom