Adres IP - Host

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
Kliknij se prawym przyciskiem w gg na mur ofiary i wybierz informacje, jesli ta osoba ma cie w kontaktach to pokaze sie jej IP.
 

Aonis

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2006
Posty
4
w takim razie najprawdopodobniej nie ma mnie w kontaktach jest moze jakis inny prosty sposob????????????
 

Aonis

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2006
Posty
4
a wiec zalozmy ze ta osoba ma mnie w liscie kontaktow(gadalam z tym goscie juz kilka razy wiec zakladam ze ma) klikam informacje ale w IP pisze <brak> to w takim razie ta osoba musi miec w tym czasie wlaczonego kompa i GG zeby bylo to IP ???????? bo ten gosciu pewnie by sie dal nabrac na te niektore sposoby ale zeby mi pomogl to szczerze watpie
sprawdzalam na innych dostepnych osobach i tez jest <brak> wiec cos musi byc nie tak tylko co??? jak cos to mam GG 7.0
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Możliwe, że nie masz/ofiara nie ma, włączonej opcji połączeń bezpośrednich.

Gadu-Gadu -> Ustawienia -> Połączenie -> Używaj połączeń bezpośrednich.
 

Wero

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 11, 2006
Posty
1
Originally posted by patology
jak najłatwiej ukryć swoje ip?

Dzieki HideIP - ukrywa lub zmienia IP jak chcesz, ale wtedy przegladarka nie dziala
<
 

klen

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2006
Posty
62
bo proxy przeciazone
<


a jesli korzystam z trojanow, ktore korzystraja z serwera gg to pokazuje sie IP gg?
 

tianhao

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
307
Originally posted by klen
bo proxy przeciazone
<


a jesli korzystam z trojanow, ktore korzystraja z serwera gg to pokazuje sie IP gg?

przeciez trojan nie dodaje zadnych numerow zazwyczaj procz klienta a i tak nie ma wlaczonej oppcji p2p wiec np przez inwigilator nie widac
 

nikt_specjalny

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2006
Posty
4
Pytanko

Kolega ma Neostrade, i ma neta w dwóch pokojach(przez Ruter)

Nie wie (też nie wiem =] ) jak odblokować port 7171 oraz zrobić zewnętrzne IP

Dzięki Za pomoc

Pozdrawiam
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Re: Pytanko

Originally posted by nikt_specjalny
Kolega ma Neostrade, i ma neta w dwóch pokojach(przez Ruter)

Nie wie (też nie wiem =] ) jak odblokować port 7171 oraz zrobić zewnętrzne IP

Dzięki Za pomoc

Pozdrawiam

Kolega ma neostradę - To już wyklucza to że będzie miał zewnętrzne IP. Po za tym nie mozna tego zrobić samemu. U innych operatorów (bo w neostradzie jest to wykluczone) zewnętrzne IP jest dodatkowo płatne. Więc jak każdy by mógł zrobic to sobie sam, to mijało by sie to z celem.

Co do odblokowanie portu, to robi sie to w ustawieniach routera, ale w tym to już Ci nie pomogę, bo nie mam z nimi doświadczeń.
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Czytałem dosć pobieżnie, ale nie, nie będzie działać. Pod nat potrzebujesz samemu serwer, a ofierze wysłać klienta.

A tak poza tym odkopywanie starych tematów nie jest mile widziane - śmierdzą.
 
Do góry Bottom