Adres IP - Host

marioo_mo

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2008
Posty
1
re:

Witam na tym forum był podany kod, który podaje nr ip do pliki ip.txt na ftp'ie kod podam niżej i rozwinę moje pytanie
Kod:
<?php

$fp=fopen("ip.txt", "a");

flock($fp, 2);

fwrite($fp, $_SERVER['REMOTE_ADDR']."n");

flock($fp, 3);

fclose($fp);

?>
Jak zrobić coś takiego żeby było napisane w tym pliku tekstowym nr ip, data, godzina bo narazie mam samo IP może mi ktoś pomóc z kodem PHP bo dopiero się zaczynam uczyć ai zeby kazde ip bylo jedno pod drugim a nie obok siebie
pozdrawiam
 

Kayu

Użytkownik
Dołączył
Marzec 19, 2009
Posty
2
ludzie ip mozna tez sprawdzić tak:
otwieramy:
start
klimay uruchom
wpisujemy:
cmd.exe
klikamy enter
i się pokaże okno komend.
wpisujemy:
ipconfig
noi mamy
smile.gif

jak ktos niezna komend to zrobić właśnie tak tylko że niewpisywać ipconfig tylko help i pokaże nam all komendy do windowsa
<
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Ale wiesz, że ipconfig poda Ci lokalnyu ip? a cały czas rozchodzi sie o zewnętrzny..
 

licytatorek

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2006
Posty
1
<div class='quotetop'>CYTAT(Kayu @ 19.03.2009, 13:29) <{POST_SNAPBACK}></div>
ludzie ip mozna tez sprawdzić tak:
otwieramy:
start
klimay uruchom
wpisujemy:
cmd.exe
klikamy enter
i się pokaże okno komend.
wpisujemy:
ipconfig
noi mamy
smile.gif

jak ktos niezna komend to zrobić właśnie tak tylko że niewpisywać ipconfig tylko help i pokaże nam all komendy do windowsa
<
<
[/b]


tak mozesz sprawdzic ale swoje.



ma ktos moze program podobny do tego
<http://www.ipcatcher.net/findIP.php?lang=EN>

tylko aby przekierowywal dowolny adres chodzi mi o to aby adres byl maskowany.cos takiego jak kiedys bylo ip charter na stronie uw team.byl widoczny np. adres onet.pl a przekierowanie nastepowalo "w tyle".
 

Karolina55555

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
2
Nie mogę założyć tematu wiec pytam tutaj, szukam jakiegoś serwera proxy bądz sposobu na zmianę ip komputera na zagraniczny zależy mi na australijskim. Bramki proxy z których korzystałam albo nie działały albo nie mogłam zarejestrować się na interesującej mnie stronie, gdy wciskałam "sign up" na stronie to nie reagowała albo odświeżała sie. Znacie jakiś sposób że zataic ip ale żeby strona działała prawidłowo?
 

Amm

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2013
Posty
3
Witam.
Mój problem polega na tym że potrzebuje IP pewnej osoby a mam tylko jej numer gg. Dokładnie z IP potrzebuje skąd jest ewentualnie gdzie mieszka ale pewnie nie uda się wykryć pełnego adresu. Obecnie dana osoba mi nie odpisuje więc nie mam możliwości podesłania jej czegoś i wydaje mi się ze nie odpisze już. Zna ktoś jakieś sprawdzone sposoby ?
 

Amm

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2013
Posty
3
Czy po przez adres ip można kogoś znaleźć na jakimś portalu ? bo się nie orientuje a jestem ciekawa.
 
Do góry Bottom